Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozott már kínos helyzetbe...

Hozott már kínos helyzetbe mások előtt a gyereketek? Meséljetek sztorikat!

Figyelt kérdés

Égetett már le nyilvánosan, barátok, rokonok előtt a gyereked valahogyan? Hogyan kezelted a helyzetet? Mi, hogyan történt?


Az én barátnőm 4 éves kislánya hallotta valakitől az utcán a 'k' betűs szót, (amit a pénzért szexuális szolgáltatásokat nyújtó nőkre használunk) és hangosan, ismerőseink előtt kezdte kérdezgetni mindenkitől, hogy mit jelent és miért hívják így a néniket. :D



2015. aug. 14. 15:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%
:))) Amikor a párom kicsi volt, az apjával jöttek haza hévvel. Az egyik megállóban volt egy kis kocsmabódé. Egyik nap a kicsi elüvöltötte magát a tele héven, hogy "Ha majd gazdagok leszünk, lecállunk és icunk egyet!" Párom már 30 de azóta is emlegeti az apja nevetve, hogy annyira még nem égett a feje, nem elég hogy csóró, még alkoholista is. (Nem az, de ugye úgy hangzott.)
2015. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Bár ez nem velem történt, de azt hiszem nagyon kellemetlen volt Anyukának. Kisfia sorbanállás közben nagyon hangosan felkiáltott - Anya bajszod van...
2015. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Az én gyerekem (talán 4-5 évesen) a Tesco-pénztárnál, sorbanállás közben emelte le az óvszert a kis polcról, fennhangon kérdezgetve, hogy anya, ez milyen csoki, és most miért nem veszünk? Kb. 30-an álltak körülöttünk, nagyon gáz volt.:-)
2015. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Én egy vendég néninek szóltam be egy olyat, hogy "neked meg akkora fogad van, mint a lónak! ".
2015. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

kint maradt a vibrátor és másnap a húgom gyerek megtalálta

sikeresen be is kapcsolta

arra mentünk be h visítva röhög mert tetszett neki ahogy csikizi

a húgom nagyon vallásos :-)

2015. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

5 évesen, iskola előtti nyáron összefutottunk a leendő igazgatómmal. Apám gondolta, hogy bemutat neki. A fickó középkorú volt, néhány szál, össze-vissza álló hajjal.

Egy darabig néztem csendben, aztán nagy vigyorral közöltem vele, hogy "te úgy nézel ki, mint egy őrült!".


Illetve apám hordott uszodába, így férfizuhanyzóban zuhanyoztam. Egyik alkalommal megálltam a zuhanyzó közepén, rámutattam egy fickóra és jó hangosan megkérdeztem apámat, hogy "Annak a bácsinak miért olyan pici a kukija??". Rákvörös fejjel cibált ki a zuhanyzóból, attól kezdve klórszagúan mentem haza.


Szintén jó volt a férjem előző házasságából született lánya. A férjem akkoriban börtönben dolgozott. (Nem elítéltként, külsősként.) Villamoson mentek haza az anyjával, kislány jó hangosan: "Anyaaaaa, apa mikor jön haza a börtönből??"

2015. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem nyilvános volt, de akár még olyan helyzetben is megismétlődhet:

Szüleimnél volt az akkor 14 hónapos lányunk pár napot. Nagyon figyelnek, hogy ne káromkodjanak, de anyám egyszer megbotlott a küszöbben én kicsúszott egy "ak...életbe".


Hazahoztuk, ő is megbotlott: "akujva!"

2015. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Villamoson voltam, és egy gyerek mondta az apjának, ha nem veszel fagyit, megmondom anyunak, hogy belepisiltél a mosdóba.
2015. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
Még újdonság volt a fiamnak a wc-zés, talán 2 hete, ha szobatiszta volt. Étteremben ebédeltünk, mondja, hogy neki ki kell menni. Az apjával kimentek, majd mikor jöttek vissza, a fiam már messziről kiabálta nekem nagy boldogan (ismétlem étteremben, ebédidőben) "anya képzeld kakiltam a vécébe!"
2015. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Kisfiammal kedden az orvosnál voltunk. (4 éves). Doktornő: fáj valamid? Kisfiam: igen, a fejem, mert a kishúgaim állandóan basztatnak.


2 hete egyik ikerlányom (2,5 évesek) eltörte a màsik napszemüvegét. Majd felvette a sajáját, és jött mosolyogva. Nagylányom beszólt, hogy ez már bunkóság. A kicsi elkezdte kiabálni, hogy bunkó bunkó. (Még csak szavakat mondanak). Délután összevesztek a kisfiammal, lökdösődtek, kisfiam azt mondta neki, hogy paraszt. Rászóltam, persze. Este hívjuk anyóst, majd adtam a kislányt, hogy mondj valamit a mamának. Erre beleszól a telefonba anyósnak: bunkó paraszt. Alig kaptam levegőt.


Mikor a nagylányom volt kicsi, mondtam neki párszor, ha rossz leszel, elvisz a csúnya bácsi.Ültünk a buszon, mellettünk egy pasi, kislányom rá mutat, és elkiáltja magát: nézd anya, ott a csúnya bácsi! Mondtam, hogy hallgasson, de annál hangosabban kiabálta.


Kisfiam a boltban sorban állás közben: anya, viszket a fenekem!!!!

2015. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!