Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mihez kezdjek. Nem...

Nem tudom mihez kezdjek. Nem tul jo a kapcsolatom a szuleimmel es mar elegem van beloluk. Elszeretnek koltozni. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
16eves vagyok.Szeretnek elkoltozni de tudom hogy ez meg nem lehetseges. Se anyagi keretem se megfelelo felkeszultsegem nincs az onallo eletre... Hova tudnek menni hogy szerezzek penzt es hogy kene megvalositanom ezt a koltozest? Kerlek komoly valaszokat ,nagyon fontos.
2015. aug. 18. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

16 évesen, ha amúgy sem adottak a körülmények, szinte lehetetlen elköltözni otthonról. Az lenne az egyetlen esélyed, ha lenne vmi rokonod vagy barátod, akihez odaköltözhetsz, de ha úgy tartja kedvük, a szüleid akkor is megtilthatják, hogy elköltözz.


Szóval valószínűleg egyelőre jobban jársz, ha végzed tovább a sulit, tanulsz ezerrel, és elviseled a szüleidet, amíg nem tudsz a magad lábára állni.

2015. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!