Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy gyermek rájön, hogy az...

Ha egy gyermek rájön, hogy az apja csalja az anyját, mit tegyen? Elárulja amit tud, vagy hallgasson? Nem kicsi gyerek, majdnem nagykorú fiú.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 21:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
Bűnösök közt cinkos, aki néma.
2015. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hoogy milyen korú vagy.. Én először apámmal beszélnék, hogy mégis hogy gondolta, megmondanám neki, hogy vagy te, vagy én de megmondjuk anyának. Utánna, ha anyukád megtudta mindenben állj mellé, mert biztos rosszul fogja magát érezni
2015. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
81%

Szerintem mindenkepp szolj!azt mar visznot neked kell eldonteni ,hogy az anya vagy apa tudja meg elobb

En egyszer voltam ilyen helyzetben 9-10evesen es anyummal nagyon jo volt a kapcsolatom (most is az) ,de nm mertem megmondani ,hogy apum megcsalja ot

egyebkent veletlenul vettem eszer uzenetben utana meg kepeket kaptam a norol a teojaban

de egy ket honapon belul helyreallt minden...

2015. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Hallgasson mindenképpen. Tapasztalat. Általában tudjak a szülők, hogy mi a helyzet, nem kell a gyereknek ebbe beeavatkoznia.
2015. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy anyám tudná. De a dolog tuti, véletlenül láttam meg a bejövő üzenetet a telefonon, felvillant a képernyő.
2015. ápr. 9. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

"A házasság bilincse olyan nehéz, hogy csak ketten bírják el..sőt, olykor csak hárman." (Dumas)


Hallgasson!


1. Ne tegyen tönkre egy házasságot,pláne a szüleiét ne!

2. Mi van,ha csak egy kaland,egy semmiség.

3. Ő is lesz egyszer az apja cipőjében.

4. Mi lesz utána? Válás,anyagi és jogi viták.Lakhatási gondok ne adj isten ideg összeroppanás,alkoholizmus...öngyilkosság.


HALLGASSON!!!


41/F

2015. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

"Hallgasson mindenképpen. Tapasztalat. Általában tudjak a szülők, hogy mi a helyzet, nem kell a gyereknek ebbe beeavatkoznia."


Ha úgyis tudják a szülők, akkor már nem ront semmit a helyzeten, nem? Talán még javít is, mert ha már a gyerek is tudja, vagy visszafogják magukat, vagy elválnak.

Amúgy ha van elég bátorságod, apáddal beszélj először, mondd el, mit láttál, kérj magyarázatot, ez ugyanis nem az ő magánügye, mert akit csal, az nem csak a felesége, hanem a te anyád is.. Ha már a tudomásodra jutott, nem várhatja, hogy színjátékot játssz ezentúl a családban, beszélje meg anyáddal, vagy ha nem teszi, mondd el neki te. Aztán a pontos információk tudatában majd ők elintézik a többit egymás között.

2015. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
41/F, ha a "kis kaland, semmiség" valóban váláshoz vezet, akkor mégsem érezte annak a fiú anyja, valamint ha szétválnak, azt annak a biztos tudatában teszik, hogy mi jön utána. Az ő választásuk. Mint ahogyan a kapcsolatot sem a gyerek dúlja fel, hanem aki félrelép. A hármas pont pedig pontosan mutatja, mi is valóban a szándékod a csendre intéssel, jobb szeretnéd, ha te büntetlenül csalhatnád az asszonyt, és hajt a betyárbecsület. Röhejes és önző az eszmefuttatásod.
2015. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Az en apukam sztem egyszer megcsalta az anyukamat, en csak annyit momdtam neki, h nem kell velem jofejnek lennie innentol sosem mondanam el anyunak, de ha fajdalmat okoz neki barmilyen formaban lelkileg az elso dolgom lesz h kozbelepek.


Ebben maradtunk, es azota sem kellett semmit elmondanom, tobb eve tortent a szuleim boldogok es orulok h nem "kavartam" be.

2015. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne akarja a gyerek nevelni a szülőt, mert az mindkettőnek rossz lesz!


Csak akkor szólj apádnak, ha te magad nem tudod elviselni. Akkor tényleg szólj. De ahhoz már túl nagy vagy szerintem hogy ez ekkora problémát okozzon.

2015. ápr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!