Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy féltem a lányom…...

Úgy féltem a lányom… Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A lányom vőlegényéről van szó. Régebb óta együtt vannak, hamarosan esküvőt terveznek. Engem viszont zavar, hogy a jövendő vejem eléggé szigorú és erélyes tud tud lenni. Ha rosszat mond neki valaki, keményen megmagyarázza az illetőnek a saját igazát.

Alapvetően, tisztességes ember, lányommal és a velem is rendes. Munkahelyen sincs rá panasz.

A rokonságához tartozik az anyja testvére, aki a jövendő nászaszonnyal lakik. Rendkívül zsémbes, kukacoskodó, elviselhetetlen, vele marják egymást elsősorban. Ez sem túl jó a lányomra nézve, bekerülni egy ilyen családba. Másrészt félek, hogy később talán a lányomat is elnyomná – akár a férje, akár ez az asszony.

Mások szerint alaptalan az aggodalmam, örüljek, hogy ilyen erős férje lesz a lányomnak, aki meg tudja védeni a családot, és ki tud állni a saját érdekeik mellett… A nénivel meg úgysem szükséges foglalkozni.



2015. aug. 24. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Van.
2015. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez így csak a dolgok fele. Milyen a humorérzéke, van neki ??
2015. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
nincs
2015. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha a lányod már felnött ember, akkor ez az ö dolga.
2015. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, attól még nem aggódhat érte?
2015. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Aggódhat, de fölösleges. Ha a lányának megfelel, akkor hiába aggódik, legfeljebb csak mérgesíti vele a lányát.
2015. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Az sztem nem baj, ha vki kiáll magáért, vagy beszól, ha vki hülyeséget beszél. Gondolom, láttad már őket együtt - sztem ha vki agresszív, elnyomó típus egy kapcsolatban, azt le lehet szűrni.


Most, hogy a nénik kukacoskodnak... nem fognak velük lakni, nem lesz napi esély a szőrszálhasogatásra.


Én azt mondanám, csak ez alapján nincs, kiv. ha a férfi amúgy anyuci vagy a család pici fia, és arra ugrik, ha vki rájuk mond akármilyen kritikát.

2015. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, nem a zsémbes nénivel fognak együtt lakni, nem?
2015. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Valamibe mindig muszáj belekötni, ugye?
2015. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
44%

Igazad van, akivel itt foglalkozni kell, az a férj, nem a néni. Nagyon keveset írtál róla, de azok alapján nekem egyáltalán nem szimpatikus. A kérdés, hogy a lányodnak mekkora befolyása van rá? Ha nagy, akkor idővel változhat jó irányba, ha kicsi, akkor kevésbé. Én is attól tartok, hogy idővel a lányodat el fogja nyomni, de ez mind csak feltételezés, ahhoz sokkal többet kellett volna írnod, hogy biztosabbat lehessen mondani. Például azt se tudjuk, a lányod milyen személyiség? Csendes, visszahúzódónak tippelném, de ez csak sejtés.

Tudom, hogy más választ reméltél, de nekem ennyi infóból ez a valószínű.

Sok mindent nem tudsz tenni, csak azt, hogy mindig a lányod mellett állsz, ha szüksége van rá.

2015. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!