Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit rontottam el? Mit tegyek...

Mit rontottam el? Mit tegyek az ellen hogy a szüleim ilyenek? A pénzt elfogadjam a barátomtól? Nekem van most egy kicsi az majdnem kifutja a személyim azt oda adom neki együtt összedobjuk a pénzt elfogadjam tőle vagy sem a pénzt?

Figyelt kérdés
Eléggé rossz kapcsolatba vagyok a szüleimmel kiskoromba vertek ütöttek ahogy csak tudtak csúnyán beszéltek velem azt mondták hogy k*r.. vagyok volt mikor anya azt mondta h kis k*r.. így szólított..most vagyok 14 és egyszerűen semmi támaszom nincs amit a szüleimtől kaphatnék ellenem vannak egy bátyám van ő is üt ver ordibál velem...barátaim is régen lehordtak de most már másik társaságba vagyok tehát jobb..csak a barátaim vannak akik támaszt adnak nekem és a barátom akivel együtt vagyunk 8 hónapja...most a mai nap folyamán olyan dolog történt amitől betelt a pohár a szüleimtől elveszett a személyigazolványom és a lakcímkártyám kerestem mindenhol szinte már a föld alatt is megnéztem de nincs meg sírtam is hogy most mi lesz anya a szemembe mondta hogy ő nem fog újat csináltatni nekem és ha megbüntetnek akkor azt majd ledolgozom..barátaimtól kértem volna pénzt de nincs nekik se :/ barátom azt mondta hogy majd ő kifizeti :) nekem a barátom ő a legnagyobb támaszom a barátnőim után ő segít nekem bári van és ezen már csak sírni tudok hogy adott az élet egy oylan embert aki mellett tényleg boldog vagyok..elhatároztam ha kijárom a középsulit vagy ha 18 leszek egyből odaköltözök a barátomhoz jobb utat nem is látok de inkább leszek vele mint a szüleimmel...igen msot mondhatjátok hogy 14 éves vagyok és hgy el vagyok varázsolva de én annyira beleszerettem ebbe a fiúba mint még soha és nem hinném hogy elhagyni mert ami dolgok történtek vele ő is annak örül ha legalább egy ember szereti volt mikor elsírta magát hogy mennyire szeret kétszer is :) tehát bízok benne...szüleimmel már nem hiszem hogy megjavul a kapcsolatunk :( a kártyákat se találom és a végett is ideges vagyok nem tudom hogy mit tegyek :( jobb életet akarok...

2015. aug. 24. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Utcára ne menj, mert hamar elkapnak a rossz emberek :(
2015. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

a barátnőidtől miért kérsz kölcsön?képzeld már magad az ő szülei helyébe..megkeresik a pénzüket és adnak a gyereküknek egy kis zsebpénzt.kiderül hogy a gyerek odaadta a zsebpénzét a baratnőjének..szerintem ez nagyon gáz.alapból a felnőtt világban se szeretik a kölcsön kérő embereket,de 14 évesen...

a többi dolgot sajnálom a szüleiddel kapcsolatban. a kapcsolatodnak meg örülj. tény,hogy azok a kapcsolatok amik ennyi idősen köttetnek ritkán tartanak ki évekig.de ott van az a kis százalék akiknél igen..ha egymásnak valók vagytok akkor úgyis együtt lesztek még sokáig.:)

a szüleiddel meg próbálj beszélni,hogy a bátyádra szóljanak rá,hogy ne üssön verjen...milyen szülő hagyja ezt?? vagy szólj valamilyen rokonnak aki tudna hatni rá..esetleg a barátod beszéljen vele.

2015. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kovpet ***** válasza:

Ha elvesztetted a személyid, akkor mindenképp menjetek a szüleiddel a rendőrségre, hogy ha visszaélnek vele, akkor papírod legyen, hogy nem te voltál.

A szüleidnek nem csak akkor kell veled foglalkozniuk, ha épp olyanjuk van. Azzal, hogy megszülettél ők döntöttek úgy, hogy felnevelnek, nem te kérted ezt. Ez nem csak azt jelenti, hogy etetnek, hanem hogy segítenek az életet élni, aminek ez is tartozéka.


Mivel még nincs jogsid, így kötelező, hogy legyen személyid tudtommal. A diákigazolvány nem elég.


Ha tényleg nagyon nagy a baj otthon, akkor fordulj a gyámügyhöz (az iskolában segítenek, remélhetőleg).

2015. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szegény:-[ ! A legjobb baratommal is igy bánnak egyszer ugy megverték(a barátom):asztalba beütügették a fejtét acélbetétesbakancsal ütötték a fejét(az acélbetétes a pár hónapja volt ja és még ha testvérei megharapják akkor is ő kap olyan 5 hónapja itt voltak nálunk(5 vagy hány évesek de buták mint a föld )az én anyukámra azt mondta ku*...a anyád a mamámra meg azt hogy pina kanna
2015. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na álljunk csak meg egy szóra!

Most olvastam el ezt a kérdést egy véletlenre nyomva. Nevetségesek ezem válaszok. Dobd…,Hagyd ott…

Ezeket ilyen igazi hadakozó nők vagy netélő kockák írták??? Milyen Taktika ez?

Olyan hülyeségeket írtok… Nem függsz tőle anyagilag kérdező, oké. De ha ott hagyod, még is kinek kellenél 40+ évesen egy gyerekkel? Most akarsz jánykodni és dacos, büszke nő lenni 20 év meg egy gyerek után? o.O

Egy hiszti miatt? Jaj istenem nem ki lehetne bírni. Nem is szereted már őt, minek itt másra fogni? Így jó, hogy inkább szeret egy olyan nőt aki nem szúrja hátba. Soha nem leszel sem te sem más nő olyan fontos, hogy elforduljon az anyjától egy férfi, ezt jobb ha észben tartjátok mindd! :) Egy anyára lehetett és lehet is számítani, nem úgy mint egy ilyen koravén lánykára…

Nyugodtan válj el tőle! Neki csak jobb lehet.

Én még csak 20 éves vagyok, de inkább sosem veszek el egy nőt sem. Mert vagy megkrvul vagy megbolondul vénsége előtti stádiumban. Csodálkozok miért van ennyi családon belüli gyilkosság. Kijárna minden ilyen büszke nőnek egy erős pofon. Tényleg hisztizel itt az anyja miatt, hogy elválsz és igazából verhetne, ihatna sőt sokkal rosszabb is lehetne. Hát kapj már a fejedhez egy téglával néni! Na csókolom.

2015. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi ezt nem ide szántam!

Te biztosan jobb szülő leszel! :) Sajnálom a helyzeted. Ha bármiben segíthetek, akár anyagi dolog is, írj. Szívesen segítek.

2015. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!