Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy elfogadják a...

Mit tegyek, hogy elfogadják a barátomat?

Figyelt kérdés

18 éves lányom. 2 hónapja vagyok együtt a pasimmal, akit 2 éve ismerek.

Az a legnagyobb problémájuk a szüleimnek, hogy a barátom sokkal idősebb mint én. Pontosan 17 évvel idősebb. Meg hogy motorozik.

Konkrétan próbálnak tiltani tőle, apám még meg is próbálta megfenyegetni a barátomat. Úgy kezelik mint egy bűnözőt, pedig igazán jó ember.

Van egy kis rosszfiús beütése(bőrmellény,tetkók) stb, de miért nem próbálják először megismerni!???

Szeretjük egymást. Megbecsül, nem kezel kislányként. Én tényleg nagyon szeretem. És jelenleg nem tudnám mással elképzelni a jövőmet. Rendben még fiatal vagyok, lehet változni fog, de akkor miért ne lehetne Ő az a hiba akiből majd tanulok?

Tisztára úgy kezelnek mint egy dedóst ...

Nem értik meg, hogy szerelmes vagyok.

Ezzel csak nekem ártanak. Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok.

A barátom meg már próbált velül beszélni, de meg sem hallgatják.

Kétségbe vagyok esve. :/


Lilla 18/L



2015. aug. 24. 23:05
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*18 éves vagyok... Bocsi :-D néha kibabrál velem az automata billentyűzet a hülye szójavaslataival :-D
2015. aug. 24. 23:08
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Ők látják, amit te nem, hoyg egy még majdnem gyerek miért felnőtt férfi után szalad és egy középkorú férfinak mégis miért egy hozzá képest kislány kell...
2015. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
21 éves vagyok,de én se örülnék,ha majd a gyerekem egy majdnem apja korú pasassal állítana haza.Valahol érthető az aggodulmuk,de nem tudnak mit tenni ellene.
2015. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Milyen jellegű motorja van chopper vagy gyorsasági?
2015. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! cruiser :)
2015. aug. 24. 23:25
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Az a legjobb! El ne szalaszd, biztos nagy forma lehet;)
2015. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A legnagyobb :) esküszöm így ismeretlenül is, nagyon jó ezt hallani. Te vagy a második aki ezt mondja.

Köszönöm.

Jól esik

2015. aug. 24. 23:40
 8/28 anonim ***** válasza:
47%

#7: Nem érzed az iróniát a #6-ban? :)


Gyerek vagy, csak kihasznál.


A legnagyobb baj, hogy még a #6-os válaszát sem vagy képes értelmezni megfelelően :(

2015. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szüleid még mennyire kétségbe lehetnek esve....

Én sem szeretném megismerni, ha a világ legjobb embere lenne, akkor sem, mivel ekkora korkülönbség hogy is mondjam..nem normális. Én egy ilyen kapcsolatnak nem látom a jövőjét.

Ha 28 lennél, valószínűleg a barátodnak már nem kellettél volna, mert nem látná benned a fiatal husit. Mindig gondolsz, nem volt legalább 50%-ban benne az neki, hogy milyen jó kis fiatal nuni vagy? De. Bocsi a vulgáris kifejezésért.

2015. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz* elírtam.
2015. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!