Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, h a szuleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, h a szuleim, elfogadjak a baratomat? Tanacsot kerek toletek!

Figyelt kérdés
5 eve vagyok egyutt a parommal. Voltak nagyon boldog pillnatok, de voltak boldogtalanok is. A boldogtalan pillanatokert csak mind a ketten hibasak vagyunk. Sokszor gyerekesen viselkedtunk, en pl. hisztiztem mindenert, meg ha nem is volt igazam. Ezert bekepzeltem dolgokat es sirtam mindig. Szuleim ezert is utaljak mert lattak h boldogtalan vagyok! Nem mintha elotte szerettek volna, szinte soha, az elejen meg elturtek!Aztan volt egy szakitas a reszemrol es tenyleg azt hittem es ereztem h vegleg vege. Ujbol egyutt vagyunk a szuleim nem tudjak titokban talalkozgatunk! Hogy miert?Anyam utalja tiszta szivebol, mindennek lehordja( anyukamrol annyit, h o mindenkit utal) csak o tokeletes! Rendesen idegbeteg ha rola van szo. Es nagyon nehez mindekettonek megfelelni. 21/L a parom 23/F
2012. jan. 23. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél boldog, mondj jókat róla, de sztem ne nagyon törd magad. Nemsokára meglesz a saját életed...
2012. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szülők örökké ezt fogják csinálni. fölösleges kiborulni miatta vagy összetörni magad. nem a barátoddal van baj hanem ez egy élethelyzet ösztönösen viselkednek.


akkor fogják elfogadni mikor elkezdik tisztelni bármi miatt, pl. van munkája, lakása, stb..


lányukat féltik attól hogy egy nincstelen senkiházi brutális állat poétához menjen aki drogozik mikor a szervkereskedő haverjaival lóg. soha nem fogod tudni ezt megváltoztatni. majd csillapszanak.

2012. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van munkaja, es a felsoroltak egyike se jellemzo ra :)
2012. jan. 23. 16:09
 4/6 PT-Daniel ***** válasza:

Ennyi idösen ehhez nagyon hasonlo helyzetben voltam.

Baratnöm az elejen tök jol kijött szüleimmel, de mikor szüleim lattak, hogy örlödök, boldogtalan vagyok, elkezdtek (föleg edesanyam) allandoan kritizalni meg furni a kapcsolatunkat, mig vegül szakitottunk (Nem szüleim miatt, de teny, hogy az emiatt valo feszültseg hatassal volt rank).


Aztan ujra összejöttünk, amit edesanyam nagyon nem nezett jo szemmel. Mar nagyon idegeimre mentek az igazsagtalan megjegyzesei es keretlen tanacsai. A baratnömmel meg öszerinte normalisan viselkedett, de lehetett latni rajta, milyen hüvös es, hogy mennyire nem szereti, ha ott van velem a lany.


Vegül leültem edesanyammal es teljesen higgadtan megkertem, hogy mondja el nekem, mi zavarja a lanyban es a kapcsolatunkban. Vegighallgattam, anelkül, hogy kiakadtam volna vagy egyes pontoknal bele mentem volna, meg akkor is, ha azokat nem tartottam fairnek. Aztan elmondtam neki, hogy tiszeletben tartom velemenyet, most mar nem kell azt allandoan ujra elismetelnie. FELFOGTAM! Elhiszem, hogy jot akar nekem, de fogadja el ö azt, hogy en annak ellenere, hogy elfogadom, hogy neki ez az allaspontja, nekem nem ez a velemenyem a dolgokrol. Nem varom el, hogy ö elfogadja az en velemenyemet (ha akarja elmondom), de a csaladi beke erdekeben, mostantol kerülje ezt a temat, amig nem tud ujjat mondani. Az ismetleseket unom es elsösorban nem a kapcsolatnak art vele, hanem a csaladi legkörnek!


Büszke voltam magamra, hogy ezt veszekedes nelkül, higgadtan sikerült összehozni es edesanyamon is lattam, hogy megertette, hogy erröl nem neki kell döntenie!



Vegül viszont azt kell mondanom, hogy annak ellenere, hogy csaladom leallt a kritizalassal es legalabb beletörödtek a helyzetbe, a baratnömmel megis vege lett, alig egy evvel ezutan a kapcsolatunknak. Rajöttünk, hogy szeretjük egymast, de azok a dolgok, amiert elsö izben szakitottunk nem valtoztak. Mindegyikönk a masiktol varta, hogy megmentse a kapcsolatunkat es többet vart a masiktol, mint amennyit hajlando vagy kepes lett volna adni.

2012. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16:05-ösként: a szakmákat és egyéb jellemzőket nos csak illusztrációnak írtam! :D nem feltételeztem hogy passzolnának... :)
2012. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) tudom
2012. jan. 24. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!