Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a hülye anyám...

Mit tegyek ha a hülye anyám mindig elkapcsolja elölem a tévét?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 19:42
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
"Ne a TV-n pörögj" Mit tegyek nincs senkim csak egy nővérem aki a másik utcába lakik és leszar mert nem bírok beszélni vele szégyen érzet miatt akkor mit tegyek csak a tv nem szar le szinte.
2015. aug. 25. 22:16
 32/36 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy mindenki leszar. Még ti is?
2015. aug. 25. 22:23
 33/36 Amado atya ***** válasza:

Vegyél a "hülye azért nem vagyok" -ban egy univerzális távirányítót, tanítsd be a tévéhez, és amikor ő elkapcsolja, te visszakapcsolod.

Sőt, fokozni is lehet: Míg ő tévét néz, te a szobaajtóból ide-oda kapcsolgatod neki a saját távirányítóddal. :D

2015. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Szarjál be.
2015. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Felröhögtem ezen a kérdésen.

13 évesen, hacsak nem vagy a korodhoz képest különösen érett (nem úgy tűnik, és ezt nem bántásból írom), aligha tudod megállapítani, hogy depressziós vagy-e, vagy sem.

Igaz, meglehet, hogy az vagy, rossz gyerekkorod volt, ezért ha depresszióban is szenvedsz, érthető. Nekem sem volt túl fényes gyerekkorom, 13 évesen én is kitöltöttem jónéhány tesztet, amik egyhangúan súlyos depressziót adtak ki eredményként, amit hónapok múltán a pszichiáter nénibácsi is megerősített, de mindegy, ez már más téma.

Erre a kérdésre nem is nagyon reagálnék, inkább a válaszok között leírtakhoz szólnék hozzá még annyit, hogy keresd fel legalább az iskolapszichológust, vagy valakit, akivel beszélhetsz a problémáidról (ha valóban igazak azok, amiket írsz). Ha van rá mód, anyukáddal is próbálj meg beszélni. Minden jót!

2015. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hát ha a lellei suliba jársz ott van pár magányos srác akikkel haverkodhatsz és ha lány vagy (amit nem hinnék) pasizhatsz is
2016. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!