Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám ennyire sajnálja...

Anyukám ennyire sajnálja előlem a pénzünket? 15/L

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy nagyon gazdagok lennénk de azèrt van pénzünk nagyobb kiadásokra, több mint a barátaim nagy részének...

Minden évben valami nagyobb dolgot kapok szülinapomra (pl.: szintetizátort, teniszruhát stb...) és mindig van egy kisebb partim a barátaimmal...

Mostanában nem nagyon vagyok jóban anyukámmal és ezt mind apa intézte de most lesz a szülinapom és egy táskát, egy ruhát meg egy karkötőt szerettem volna... Ez összesen max 20 000 ft.

Nos a ruhát meg a karkötőt megvettem. Ma mmondtam apukámnak hogy mivel nem rendelték meg a táskát már biztos nem ér ide a szülinapomig mondta hogy szól anyának akivel majd megbeszèlem. Anyukámat nem igazán érdekelte, mikor láttam hogy már biztos nem fog érdeklődni rákérdeztem...

Nagyon leszidott... Hogy már meg volt a szülinapi ajándékom és mit képzelek...

Kérlek ne kényes p*csázzatok le, nem igazán vagyok elkényeztetve... Apa megvesz dolgokat de a családi kapcsolataink nem olyanok... És nincsen válltáskám, anyukámét hordom, ezért szerettem volna egy sajátot.:)



2014. máj. 29. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Liba...így megfelel??

Semmit nem tudsz még az életről, nem tudhatod, épp hogy állnak anyagilag a szüleid. Ami neked nem sok pénz, nekik lehet hogy az. Nem tudhatod, eddig milyen áron kaptad meg, amiket megkaptál.

2014. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Miből gondolod, hogy sajnálja rád a pénzt? Amit írtál, abból nem következik ez, csak annyi, hogy most kevesebbet kaptál, mint eddig, vagy mint, amire vágytál. Szóval miből gondolod, hogy tőled sajnálja? Mire költi helyette?
2014. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
98%
Oh sajnállak:s én a 18.szülnapomra házikészitésü tortát egy rajzot a húgomtól és új nyakörvet kaptam a kutyusomnak... Még is a legboldogabb voltam. Tanuld értékelni a dolgokat ne csak a pénzt.
2014. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jóban anyukáddal, de az ajándéka azért kéne, mi?
2014. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Hisztis kis liba vagy.
2014. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Szóval nem vagy jóban anyukáddal, de a drága ajándék, az kéne tőle. Először próbálj meg kibékülni vele, és utána talán szívesen vesz majd neked dolgokat. Egyébként meg biztosan kapsz zsebpénzt, vagy vállalhatsz diákmunkát lassan, összespórolhatod magadnak is a táskára valót. :)
2014. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Max 20 ezer? Nos en az egesz csaladtol kaptam ennyit osszesen....
2014. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Már a többiek kifejtették a dolgot. De mi az h a PÉNZÜNKET??? sztem te még nem dolgozol vagy ha mégis bár azt erősen kétlem akkor se dobod össze velük a pénzt. Szal maradjunk annyiban h anyád a saját pénzét sajnálja tőled. De am ez se igaz, mert kaptál elég ajándékot.
2014. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Azért ne mondjunk már neki csak rosszat, túlzásokba esve. Igenis mondhatja, hogy a pénzüket, hiszen egy család nem? Nekem a családomban, amit én keresek, az nem az enyém, hanem a MIÉNK. Mindenkié. Szóval ez gondolkodás kérdése. Szerintem ezzel a szavával nincs gond. Csak, kár, hogy nem válaszolt, pedig kérdeztem is.
2014. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor ha én mondjuk a lányod lennék és bejelente nem h veszek a pénzünkből egy kocsit magamnak akk nem akadnál ki? Mert a mi pénzünk az enyém is és az én pénzemből azt veszek amit akarok. :-D
2014. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!