Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérdezzek rá anyukámnál...

Hogy kérdezzek rá anyukámnál az első menstruaciojara? És hogyan érjem el, hogy meséljen róla?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Megkérdezhetem miért érdekel?
2015. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
"Anya, neked hány évesen jött meg először?" Ha válaszol jöhetnek a kérdések amik érdekelnek....
2015. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

"Anya neked mikor jött meg először?"

Komolyan ennyire nem vagy életképes amúgy, hogy ennyit magadtól kitalálj?

2015. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Most miért vagy bunkó, valószínűleg kislány a kérdező, akinek most jött meg először. Gondolom kínos neki a téma, 12-13 évesen mindenkinek az volt.

Szerintem csapjatok egy csajos napot! Menjetek el együtt moziba, cukrászdába, beszélgessetek sokat, lelkizzetek kicsit :) Ha oldott köztetek a hangulat, már biztos könnyebb lesz beszélni erről :)

2015. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

szerintem neki kellett volna nyitni ebben az ügyben beszélgetést még bőven azelőtt hogy neked megjött.

de ha már nem tette meg akkor hozd fel neki,ne érezd cikinek! ha kérdezed hogy pont hogy működik ez a menstruáció dolog,mit ajánl mit használj stb akkor úgyis mondja hogy neki hogy volt amikor elsőre jött meg.

2015. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Miért akarod tudni?


Engem soha nem érdekelt, nem is tudom, mikor kezdte.

2015. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
Igen, moziba, cukrászdába be sem engednek férfiakat, ők beszélni sem szoktak. Csak a cikicukicsajszimajszik. -.-
2015. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Amikor kettesben vagytok. Egyszeruen kezd ugy, hogy kicsit intim tema, de...es egyszeruen kerdezz. Aztan alakul.


Ha neked mar megjott vagy majd meg fog, akkor jegyezd meg nagyon, hogy hany eves vagy az elso menszesznel. Ez alapkerdes ugyanis nogyogyasznal (altalanos vizsgaltain, terhessegnel, nogyogyaszati mutetnel stb.) es a sajat egeszsegedhez tartozik, hogy tudd.

Anyukaderol is erdeklodj.

Remelhetoleg nem fog elutasitani a temaval. Ha igen nagynenit keress...ha van, akit megkerdezhetsz.

2015. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális anya-lánya kapcsolatban nem kéne, hogy tabu legyen ez a téma. Engem anya 9-10 éves koromban felvilágosított ebböl a témából. Úgy volt, hogy megláttam a fürdőszobában a betéteket, és megkértem magyarázza el, mi az. Már korábban kérdeztem, mondta, hogy egészségügyi betét, de azügyben, hogy mire kell, mindig hárított. Ám egyszer megkértem, hogy na most mondja el mi ez, és elmondott mindent, azt is, mikor jött meg neki

Azóta nem tabu ez a téma nálunk, általában mindkettőnknek ő veszi meg a betétet, mindig tudjuk, mikor van meg egymásnak, stb...

2015. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk sem tabu - kösz a lepontozást - csak nem érdekel, mikor kezdte. Az az ő sztorija.
2015. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!