Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egy kva nagy kocka....

Anyám egy kva nagy kocka. reggel felkel az az első dolga hogy leül a gép elé és estig megállás nélkül játszik. valakinek van ilyen gondja? Vagy volt?

Figyelt kérdés

Nem takarít, nem főz, csak akkor ha jön a barátja az 1 héten 1x van. Dolgozni jár. De akkor is ha hazaön este az az első dolga hogy ül a gép elé és este 11-12ig nyomja. hogy tudnék ezen változtatni? vagy legalább valamennyire elszedni onnan? probáltam már azzal hog csináljunk közös programokat..stb.. de nem mert "fáradt" ... valakinek van vagy volt ehez hasonló gondja? kérlek segítsetek valahgy

negatív kommentekre, köszönöm de NEM vagyok kíváncsi..



2015. jún. 26. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha negatív kommentekre nem vagy kíváncsi, tessék itt egy pozitív: te is kockulj vele :D
2015. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám volt ilyen az alkoholizmus mellett...

Igazából nem nagyon tudtunk vele mit kezdeni. Tele voltunk adóssággal, emiatt kikapcsolták az áramunkat fél évre, ez megoldotta a kocka problémát. Mire visszakötötték az áramot, meg már olyannyira leamortizálta magát apám, hogy csak aludt, meg feküdt. Szóval ja, nem tudom mit tudnál kezdeni a helyzettel. :/

Rokon nincs aki tudna vele beszélni?

2015. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mivel játszik?
2015. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Lehet egyszer csak kinövi. Amúgy miért zavar, mindenkinek van valami hobbija.

Hát az, hogy nem takarít, nem főz...ha nem jártok be cipővel a lakásba, és ügyeltek tisztaságra, akkor nem lehet nagy dzsuva, persze ettől még takarít az ember.

Ha tizenéves vagy illene főznie, ha meg nagykorú, dolgozol, hát te is tudsz magadra főzni, én így gondolom.

2015. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ez függőség, akár a cigi, vagy az alkohol. Nem lehet könnyen leszokni róla.
2015. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz különféle programokat neki, és te is menj el vele. De ha jól tudom, akkor lehet kezelni a függőséget, de ahhoz orvos kell.
2015. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, biztos, hogy csak játszik, és nem programokat ír? A játék tartozhat a teszteléshez.
2015. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan pasit mellé, aki ott lesz veletek, és elérhető mindig!

Az egyedüllét elől menekül a virtuális társaságba!

Biztosan szeret, de ha valakinek nincs társa, szexpartnerje, akkor nagyon ki tud vetkőzni magából!

2015. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Anyám végigvitte a Heroes of Might and Magic 4-et.
2015. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2015. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!