Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérdezzek rá anyukámnál...

Hogy kérdezzek rá anyukámnál az első menstruaciojara? És hogyan érjem el, hogy meséljen róla?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 7. válaszoló! Ne vedd sértésnek, de te nem tudsz magyarul? Mégis ki a bánat mondta, hogy moziba és cukrászdába csak "cukicsajszikat" engednek be? :D A "csajos" nap nem azt jelenti, hogy olyan helyre kell menni ahova csak nőket engednek be (Pláne hogy nem is nagyon van ilyen), hanem hogy anya és lánya töltség együtt az időt, csináljanak valami jó programot. Ne haragudj, de az azért kicsit nevetséges, hogy ennyire nincs szövegértésed. Ezek után meglep, hogy egyáltalán írni tudsz.
2015. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azért érdekelne, mert sokan mondják azt, hogy hasonló korban jön meg a lánynak mint az anyukájának is. Egyébként ilyen csajos napot az a baj hogy nem igazán tudunk tartani, mert sokat dolgozik, hétvégén meg ott vannak a tesóim és apa is :/ egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, megpróbálok beszélni vele . Mellesleg régebben az egyik osztalytarsamnak suliban jött meg, átázott és aznap mondta, hogyha nekem megjön, nem kell megijedni, meg mondta hogy ad betétet. De ez 4.-ben

volt, és azóta nem beszéltünk róla :/

2015. aug. 27. 20:28
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja, és még nem jött meg, de majdnem az összes lánynak az osztályból már igen
2015. aug. 27. 20:34
 14/16 anonim ***** válasza:
16-17 éves korodig bőven ráér, nem kell siettetni :) Viszont ha úgy érzed hogy lassan itt az ideje, rakj egy darab betétet a sulitáskádba, akkor mindig kéznél van, és nem kell attól félned, hogy "baleset ér"
2015. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: már megtettem, 2-t is raktan :)
2015. aug. 28. 19:00
 16/16 anonim ***** válasza:

"Anya, a suliban már majdnem mindenkinek megjött, de nekem még nem, és azt mondják, hogy sokszor anyának és lányának ugyanabban a korban jön meg először... MEgkérdezhetem, hogy neked mikor volt?"


Amúgy értem én, hogy nehéz ilyenről beszélni, nekem mikor először megjött halálra voltam rémülve, kb nem is tudtam semmit a témáról és napokig bújkáltam anyám elől.. :D De ez egy teljesen normális dolog, semmi furcsa, rossz nincs benne, erről is lehet beszélni!!

2016. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!