Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem adja vissza anyám...

Miért nem adja vissza anyám hugomnak a pénzét? Hogy segíthetnék a hugomnak?

Figyelt kérdés

Anyám még talán májusba kölcsönkérte 12 éves hugomtól az összes pénzét, 20.000Forintot. Ezt a pénzt hugom többévig gyüjtögette, mindig amikor kapott pénzt elrakta. Talán azért, mert számlákat kellett befizetni, és nem akart eurót átváltani. Apám akkor még kint dolgozott külföldön. A naptárjába is felírta, hogy mennyit adott neki tesóm. Tesóm próbálta már visszakérni, de azzal az indokkal, hogy bármi kell neki, azt mindig meg szokta venni nem adja vissza neki. Amikor én kisebb voltam, mint tesóm most, akkor tőlem is folyton elvették a pénzemet, mondjuk akkor rosszul álltunk anyagilag. Ha kaptam szülinapomra, húsvétkor pénzt, az kb 1 hétig volt nálam, azután jöttek szüleim elkérni, és persze azt is megigérték, hogy visszaadják majd...


16F



2015. aug. 27. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nem nagyon tudsz mit tenni...


22F

2015. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen szülő van. Nincs ellene semmi ellenszer.Max annyi, nem kell tudni a szülőnek, hogy van megtakarított pénze a gyereknek.
2015. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

off: most tuti jönnek a trollok, hogy a szüleid tartanak el, meg ilyenek

on: Nem tudsz mit tenni. Gondolom már nem álltok olyan rosszul anyagilag, mint a te gyerekkkorodban, ezért nem értem az anyádat. De sajna nem tudtok mit tenni...

2015. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megmondanám neki, hogy ez nagyon undorító dolog volt tőlük és az életbe nem adnék többet nekik pénzt a húgod helyében sem. Gyűjtögesse ezentúl titokba és ne hagyja elvenni.
2015. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az egnyémek 70.ezerrel ,, lógnak" ( saját összeszedett, félre rakott pénz az jogsira) anyám megtalálta és elvette , nem óhajtja visszaadni mert azt mondja hogy amíg náluk élek és kapok kaját ( amit a nagyi csinál) addig minimum ennyivel tartozom nekik . 17l
2015. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!