Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölök mindenkit. Mit...

Gyűlölök mindenkit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most megyek új suliba. És ma (08. 29.) veszekednek velem. MINDEN miatt. Valahogy abba én leszek a hibás ha anyukám megégeti az ujját. Áhh. Vannak barátaim de ők nem azok az igazi bff-eim akkikel mindent megosztok. Vannak tesóim elmondom nekik de ők ezzel nem tudnak mit csinálni. NINCS konkrétan senkim. És még nem vagyok annyi éves hogy elköltözzek. Most legyek öngyilkos? Szökjek el? Vagy mi a szar...?

2015. aug. 29. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan már! Még el sem kezdődött az életed :)

Rengeteg szép dolog fog rád várni :)

2015. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így lenni, leülök zenét hallgatni aztán valami történik és nincs az a hangerő ami elnyomja a zajt a panaszkodást amit lenyomnak nekem.. Ne csinálj semmit, majd "hozzászoksz - kinövöd".
2015. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Öngyilkosnak lenni? Azt meg mi a szarnak?

Az új suliban majd szerzel egy vagon barátot, ahogy az lenni szokott.

Feltételezem kamasz vagy, szóval a szüleiddel lesznek még egyéb összezördüléseid is, amin majd ha felnőtt leszel jókat fogtok együtt röhögni. :)

2015. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kozepsuliba mesz?
2015. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Hányadikos vagy? Írj <3 :) !
2015. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Most mész új suliba, ott barátkozhatsz. Ha középiskolába mész, akkor csak mondom, hogy ott már életre szóló barátságok kötődnek.
2015. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Kezdj el valami értelmeset, pl. sportolj, túrázz, kerékpározz, vezesd le az energiád, ne a buta gondolataidon rágódj. Az iskolakezdés legtöbb családnál stressz, sokan ingerültebbek ilyenkor, de ez pár hét alatt lecseng, ezért ezeket a sérelmeket felejtsd is el gyorsan. Sok gyereket az unalom és a céltalanság tesz ilyenné, úgyhogy nem a számítógép előtt kell ülni, és nem a telefont kell nyomkodni, hanem kimozdulni és új élményekkel gazdagodni.
2015. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne húzd fel magad ennyire mindenen. Miért kéne ezért bárkit is gyűlölni, mert rossz napod volt?

Magaddal békélj meg és utána másokkal is jobban ki fogsz jönni.

2015. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
gondolom kis süldő vagy és most van az a korszakod amikor mindeni ellened van :D sz.ar volt de túléltem ahogy sokan mások is, nyugi majd elmúlik. esetleg a szüleiddel is beszélhetnél mondd el nekik a problémáid, ha normálisak akkor megértik és talán még segíteni is tudnak :)
2015. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 EatMe ^^ válasza:
Az én szüleim is ilyenek! Én ilyenkor csak túlteszem magam rajta és csinálok valami megnyugtató dolgot ami senkit se zavar :D
2015. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!