Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Problémák vannak a szüleim és...

Problémák vannak a szüleim és köztem lévő viszonnyal. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég nevelőapám és édesanyám különmentek mivel állítólag nevelőapám mással kavart. Ez elég húzós időszak volt számomra mivel nem volt olyan szoros a kapcsolatom anyámmal és tehetetlennek és szívtelennek éreztem magam amikor sírt és nem tudtam mit csinálni vele. De a mostani helyzet egyszerűen a depresszióba taszít lassan. Nevelőapám és édesanyám újra együtt vannak békességbe de úgy érzem ez csak a látszat. Ahogy visszajött nevelőapám édesanyámat egyszerűen az "uralma alá gyűrte". Legalábbis így látom. Mindent ő mond meg, hogy lesz és van és anyám semmiben nem ellenkezik. Ha el is tér a véleményük azonnal egyetért inkább a nevelőapámmal. Engem folyamatosan piszkál, gonoszkodik és kivételezik a testvéreimmel. Már lassan a sírás kerülget néha ezek miatt mivel a lelkemig hatolnak és nagyon fájnak. De anyámra nem számíthatok mivel ő nem áll ki mellettem. Képtelen vagyok ezt így tovább tűrni. Barátaim nincsenek, egyik szülőmre se támaszkodhatok. Az egyetlen ember aki meghallgat nagyon elfoglalt és messze lakik tőlünk.

Csakis az álmaim és a példaképeim tartanak talpon, és ha egyedül lehetek az én kis világomban. Sose akarok a közelében lenni és nem akarom, hogy velünk legyen.

Nem tudom mit tehetnék egyedül. 18 alatt vagyok szóval nem dönthetek el magam dolgokat. Valaki tudna segíteni? Mit tegyek?



2015. aug. 30. 18:59
 1/2 anonim válasza:
Húzós ügy. Beszélj anyukáddal, hogy ezért nem érte meg vusszafogadni az illetōt és hogy téged zavar az egész és nagyon egyedül érzed magad.
2015. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megpróbálom, remélem hallgat majd rám.

2015. aug. 30. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!