Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne akarjan...

Mit csináljak, hogy ne akarjanak már rámtukmálni egy jogosítványt?

Figyelt kérdés

A szüleim az őrületbe kergetnek már 5 éve a jogsival, hogy csináljam már meg, mert "kell".... De hót fölösleges, sose vezetnék kb.

Akkor minek??

Most a legújabb, hogy kifizetik nekem, csak csináljam már meg. De nem akarom, hogy tök fölöslegesen ennyi pénzt dobjanak ki az ablakon.

Hogy beszélhetném le őket végre?


2015. aug. 31. 11:07
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%

Csináld meg.

Jól jöhet bármikor.

Őket vinni vagy munkához később.

2015. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Ha együtt megyünk akkor úgyse engednének a volánhoz, imádnak vezetni, utasként meg mindketten utálnak autózni.

Egyedül meg jobban szeretek bicajozni vagy tömegközlekedéssel menni.

2015. aug. 31. 11:17
 3/51 anonim ***** válasza:
60%
Buta egy felfogásod van. A jogsi ma már alap, olyan, mint az érettségi. Örülj, hogy kifizetik neked. Ha nem fizetik ki, elmegy a pénz másra. Mindenféleképpen csináld meg, később megbánod.
2015. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
77%

Csináld meg!

Ha már 5 éve tukmálják, akkor már 20 fölött lehetsz.

Károdra biztosan nem lesz. Hasznodra lehet.

Mi van, ha majd olyan munkád lesz, amihez kell? Jobb, ha már van és csak veszel pár gyakorló órát, ha nem volt lehetőséged gyakorolni a saját kocsitokon, mintha az egészet elölről kéne kezdened.

Minél idősebb valaki, annál nehezebb megtanulni.

Meg egyébként is lehet, hogy engednének vezetni. Most hogy engedjenek, ha nincs is jogsid? :)

2015. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

21 vagyok. Oké, tegyük fel megcsinálom. A hajamra kenhetem, ha nincs kocsim :D Márpedig egyetem után pesten tervezek lakni, ott pedig 100% hogy nem fogok kocsit venni, csak nyűg.

Hát épp azt akarom, hogy másra menjen el az a pénz, ne ilyen marhaságokra.

Az meg, hogy alap, szerintem erős túlzás, az ismerőseim legnagyobb része tökéletesen elvan nélküle, alig néhánynak van jogsija.

2015. aug. 31. 11:27
 6/51 anonim ***** válasza:
89%
Nekem meg pont az a bajom hogy szeretnék jogsit. de pénz nincs rá. Cserélünk életet? 21F
2015. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg állásnál feltétel a jogosítvány, akkor is, ha semmi értelme, egyfajta szűrőnek használják, hogy aki "arra sem képes, hogy megszerezze" azzal nem bajlódnak
2015. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
Te bölcsész leszel! :D
2015. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, mostanában nincs rá szükséged, de lehet 10-20 év múlva kelhet. Haverom sem csinálta meg annak idején, most elköltözne otthonról vidékre, ahol nincs busz és rájött, hogy nincs mivel bejárnia dolgozni, mert nincs jogsi. Most kezdjen neki jogsit csinálni? Se kedve nincs hozzá, se ideje.

Amúgy meg a szüleid pénze. Miért foglalkozol vele, hogy hova költik?

2015. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Jelenleg is van munkám, a kutyát nem érdekelte, hogy mivel jutok be. A legjobb barátnőmmel ugyanez a helyzet. A párommal is. Az ő két legjobb barátjával is. Stb stb.
2015. aug. 31. 11:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!