Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kibékültem a férjemmel, a...

Kibékültem a férjemmel, a családom most vitázik velem?!

Figyelt kérdés

A történet lényege :

Férjem megcsalt, több hónapot külön éltünk, de pár hete újra beszélünk, beláttuk hogy szeretjük még egymást.

Jelenleg a kapcsolatunk újra felépítésén dolgozunk, hogy megismerjük egymást, Át beszéljük a gondokat amik voltak, lesznek.

A családom amikor megtudta kiakadtak. Azt mondják hülye vagyok, újra megteszi.. Ez egy hete volt, azóta nem beszélnek velem..

Van egy közös kisfiunk is,ezt Elfelejtettem írni.

Volt már másnál is, hogy a szülők egy döntés miatt nem beszéltek vele?

Igazából mindig is összetartó család voltunk, mindenben mellettünk álltak..

Apumhoz igaz nem állok olyan közel, de anyum nagyon fontos nekem


2015. szept. 1. 08:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Nem írtad, hogy a szülőkkel laktok-e, de mindegy is..

Teljesen a magánügyed, hogy akarod rendezni a családi éltedet, nincs beleszólása senkinek. Ha neked van bizalmad, akkor normális, hogy újraépítitek a családotokat, főleg így, ha meg is beszéltek mindent.

a szülők majd lenyugszanak, ha látják, hogy minden rendben. Sok sikert kívánok nektek! :)

2015. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
33%

A ti kettőtökre tartozik ez, felnőttek vagytok. A többek meg vagy elfogadják (általában ez van), vagy nagy ívben tenni kell a véleményükre, ítélkezésükre.

A kisfiútok nagyon-nagyon boldog most ! ! ! ! Ez mindennél fontosabb!


Nemeslelkűség van bennetek, tudtok megbocsátani -a leírásod alapján-, fog menni.


Nemeslelkű legyen az ember, segítőkész és jó

Edel sei der Mensch, / Hilfreich und gut! (Goethe)

2015. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%
XD XD megcsalt és még te bocsátasz meg neki, ez jó vicc. Én nem tudnám megtenni, persze ideig-óráig lenne idill,de onnantól kezdve megszűnne a bizalom és mindig ellenőrizném őt, az meg kinek jó. Persze neked lehet olyan pici az önbecsülésed,hogy ezek után is 100 %-an megbízol benne akkor viszont sikerülhet. De az én szememben egy roh..dék áruló lenne, szóval szüleidnél a pont.
2015. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy a családodnak alapból gondja van a férjeddel, és ez a megcsalás csak hab volt a tortán? Azért az sem mindegy, hogy milyen körülmények között csalt meg, egyébként milyen volt a kapcsolatotok, sokat bántott -e (nem feltétlen fizikailag)


Egyébként meg: majd megbékélnek, ha látják rajtad, hogy boldog vagy, a férjed szépen bánik veled, és valóban bánja, ami történt. Szívesebben látnának elvált, egyedülálló anyaként, akinek sosincs semmire ideje, pénze, esetleg hazaköltözik, mert még eltartani sem tudja magukat, és a kutyának sem kell kapcsolatra.

2015. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
inkább lennék egyedülálló anya, mint egy hisztis féltékeny feleség vagy egy mű kapcsolat résztvevője ahol minden idill,de belül darabokra törték a szívem :P persze csak nagy öntudattal rendelkező nem tudná a megcsalást elviselni, vannak kedvesebb(pipogya) emberek ők simán túllépnek ezen csak ne veszítsék el a szerelmüket, meg még is ott a gyerek bla bla bla
2015. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
37%
Most akarjátok megismerni egymást??? Hát ez jó.
2015. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%
Javaslom a 3 és 5 (69%on álló) mérhetetlen önbecsülésű, ám igen degenerált, lelketlen, agresszív, hergelő hozzászóló távozását a kérdéstől. Hordozza el magát.
2015. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
63%
először is miért csalt meg, hogy juthatott eszébe hovgy először megcsal és csak utána beszélitek át a dolgot, miért nem vette figyelembe az érzéseidet és azt a jó pár évet amit már együtt leéltetek? nem utolsó sorban miért nem gondolt a megcsalás előtt a gyerekre? Szóval nem értem miért lettem lepontozva,de igenis egy ilyen gyáva férfinak ugyan mi a frászért járna esély?
2015. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
6 -tekintve, hogy a lélek végtelen - az élő, eleven megismerés szakadatlanul történik az emberek kapcsolataiban. Vagy meghalt a kapcsolat.
2015. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
36%

Szüleid féltenek, meg gondolom, már nem tudnak úgy nézni a férjedre, mint előtte. Most azt látják benne, hogy egy férfi, aki átvágta a lányukat. Érthető. De az nem, hogy ezért nem beszélnek veled.

Én egyébként értelek, hogy megpróbáljátok újra. Ugye az egész történtet nem ismerjük, hogy miért történt a megcsalás, stb. Egy hosszú távú kapcsolatot nagy meló fenntartani, működtetni. Nem úgy van, hogy minden magától szép és jó. Nem lehet egy hiba, nehézség miatt rögtön mindent eldobni. Te tudod, hogy nektek mi a jó. Ebbe nem szólhat bele más.

2015. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!