Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is és a...

Tudnátok segíteni? Én is és a kislányom is szeretné, hogy kibéküljek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Úgy fèl ève mentünk szèt, mind a ketten hibásak voltunk. Èn nagyon beletemetkeztem a munkába ès a gyereknevelèsbe ès őt elhanyagoltam.

Jelenleg kapcsolatban èl, de ahogy èn jobban nyitottam felè, úgy èrzem hogy ő is jobban nyit felèm.

Nagyon szeretem őt, szeretnèk vele kibèkülni ès tiszta lappal kezdeni mindent.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?



2015. aug. 21. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy nyit ő is feléd, nemcsak megbékélt a helyzettel? Ha az előbbi van, mindenképp biztatnálak, hogy kezdjétek újra, tiszta lappal. Ti egy család voltatok, ha nem muszáj, ne legyen mozaik-családotok.
2015. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

Igen biztos, hogy nyit.

Múlthèten állatkertben voltunk hármasban, útközben a kezem megfogta, sokszor átkarolt, átölelt.

Vicces de úgy èreztem magam mint egy szerelmes kamasz.

2015. aug. 21. 18:50
 3/62 anonim ***** válasza:
53%
És a másik nő?
2015. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
92%

Elöször is ha a volt férjed KAPCSOLATBAN van, akkor ha megfogja kezed, meg átölel nem tisztességes a barátnöjével szemben.


Ha újra akarna veled /veletek kerdeni, akkor zárja le azt a kapcsolatot és csak utána "nyisson" feléd.

2015. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Mivan vele?
2015. aug. 21. 18:54
 6/62 A kérdező kommentje:

Mivel eddig èn sem nyitottam felè.

Most, hogy szó volt a kapcsolatunkról így jöttek ezek a dolgok.

Mèg nem mondtam neki semmi konkrètumot, de nem is kèrdeztem a jelenlegi kapcsolatáról.

Amúgy nem a volt fèrjem, mert nem váltunk el.

2015. aug. 21. 18:57
 7/62 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen mindegy, hogy mi a jogi helyzetetek.

HA ö párkapcsolatban él, akkor te vagy a betolakodó idegen, és ez igencsak nem becsületes a másik növel szemben.

2015. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a gyereket nem kellene bele vonni az az egyik. A másik meg, ha kapcsolata van és mellette téged ölelget, akkor a világon semmit nem jelent neki a hűség, oda dugja, ahová csak lehet
2015. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

A kislányunk 8 èves azèrt már tisztában van a helyzettel.

Mivel a kapcsoltunk elromlásában èn is nagyon hibás voltam így nem akadok jelenleg fent ilyen dolgokon.

Szeretem őt, ő is engem.

Szerintem elèg sokszor előfordult a törtènelemben, hogy párok kibèkültek mert rájöttek, hogy egymást szeretik.

Èn bevállalom, higy hibás voltam ès nem a fèrjemre hárítom a felelőssèget, hogy ő volt a hunyó.

2015. aug. 21. 19:06
 10/62 anonim ***** válasza:
69%
A 8 éves tisztában van azzal, hogy apuka esetleg csak egy kis jól megszokott dgast akar anyukaval? Mert az is lehet a vége. Pillanatnyilag te vagy z a bizonyos harmadik, aki nem kell egy kapcsolayba
2015. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!