Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, ha nem...

Szerintetek normális, ha nem érdekli őt, hol lakom?

Figyelt kérdés

3 éve nem élek otthon, anyám egyszersem látogatott meg engem! Mindig van kifogása, ha esik az, ha hideg van az, ha meleg van az, stb. Ráadásul egymás mellett van az "én" városom és az "övé", kb 10 km, busszal 10 perc.

És nem érti meg, miért esik ez nekem rosszul :-/


23N


2015. szept. 1. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Te hányszor látogattad meg őt?
2015. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hetente megyek, ritkán kéthetente.
2015. szept. 1. 21:13
 3/7 anonim válasza:
Nem normális, hogy nem érdekli, hogy hol laksz. Nem volt véletlenül surlódás köztetek? Mert szerintem valaminek ezt a magatartásti formát okoznia kellett. Lehet nem örül a lakhely/pár/munkahely/életvitel....stb választásodnak. Mert ha szerinted evidens, hogy neki is el kellene mennie hozzád, akkor régebben más magatartást mutatott amiből neked egyértelmű hogy elmegy hozzád, és meglátogat. De ha a múltban sem volt törődő, érdeklődő, akkor már nem is fog változni.
2015. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én szüleim sem látogatnak, de én is hetente-kéthetente megyek hozzájuk. Hozzám azért nem jönnek mert nem akarom. Tudom önző vagyok, meg lusta, de melózom és egyedül élek és sokszor nincs kedvem még főzni se, nemhogy vendégségbe fogadjam őket, így nem hívom őket. Azt se mondom nekik, hogy ne jöjjenek. Nem is jönnek, és nem is haragszom.


Na, ezzel arra akartam kilyukadni, hogy mi lenne ha meghívnád anyukádat, mondjuk ebédre vagy valami. Ha van kocsid lemehetsz érte, vagy ha nincs akkor kimehetsz elé. Nem csak várni kell, hogy befusson. :)

2015. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem azt várom, hogy csak úgy befusson egyszer. Rengetegszer hívtam ebédre, nemrég hívtam, hogy megünnepelje velem a szülinapom egy ebéddel és sütivel, de akkor is csak kifogásokat kaptam.
2015. szept. 3. 05:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben kérdezd meg tőle, hogy mi az igazi oka, hogy nem keres. Mondd hogy eleged van a kifogásokból. Azért nehogy már 3 év alatt ne legyen egy szabad napja az életében... Ha megint kifogásokkal állna elő, megmondhatod hogy ez baromi átlátszó.
2015. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű a válaszommal, de ebben az esetben azt tanácsolom:

Akkor ne menj haza.

Jó, nyilván nem örökre gondolom. Hívd fel ahogy eddig, skype, telefon, stb. Éreztesd vele, hogy szereted (ahogy eddig is tetted, gondolom), de ne menj haza.


Várj ki, hátha bejön a dolog.


Ha továbbra sem hajlandó meglátogatni, akkor alakíts ki egy SZÁMODRA megfelelő látogatási rendet, hogy mondjuk havonta egy hétvégére hazamész, vagy ahogy neked tetszik.

2015. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!