Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire elvárható, hogy az...

Mennyire elvárható, hogy az apa élettársa ápolja a beteg gyerekeket, miközben neki is vannak gyermekei?

Figyelt kérdés

A párom a nevemben bevállalta, hogy én vigyázok majd a két beteg gyermekére (a legnagyobb egészséges), mert anyuka új munkahelyen van, neki meg már nincs szabija, én pedig a legkisebb gyermekemmel vagyok GYED-en.

Én voltam a legfőbb gonosz, mikor megmondtam, hogy ne haragudjanak, de nem vállalom.

Anyuka kiakadt, hogy ő nem fog minden betegség miatt kimaradni a munkából, örül, hogy végre dolgozhat, a párom pedig már-már személyes sértésnek vette, hogy nemet mondtam. Tényleg ilyen felháborító dolgot tettem?


2015. szept. 9. 10:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
29%

Persze, h nem elvarhato, meg egyebkent sem vallalja a nevemben (masok neveben) senki!!

A kisbaba, kisgyerekek immunrendszere miatt meg penzert se vallalnam...


Jo neked, h ilyen sereg van körülötted, ha a gyerekeidre kell vigyazni - es szegeny, gyerekeit egyedül nevelö anya... Ilyen esetben felenk bebiszitterhez szoktak fordulni. A bebiszittert termeszetesen nem az egyedülallo anyanak lenne etikus fizetni, a parod, mint gyerekeid apja igazan atvallalhatna... söt, ha a nevedben gyerekeket "vallal", akkor akar meg is szervezhetne, ehhez aztan van tehetsege! ;)

2016. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21%

Azert nagyon erdekesek a gyk valaszai! Altalanossagban: a nagymamatol nem elvarhato semmi, az csak elvezi a nyugdijas eveit es par oras hazimunkajat elvegezve sütkerezik az udvaron (egeszsegesen) a nagypapahoz hasonloan, ha pedig megdöglik a menye meg a fia/lanya, akkor ugy kellett nekik, minek vallaltak gyereket... De az exfelesegtöl meg elvarhato! Baromi jok vagytok! Ha barmi problemad van, csak ide erdemes tanacsert jönni!

Következtetes: ki jar jobban? Anyos/aposod ne legyen, csak minel több exe a parodnak! :S

2016. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
95%
Olvasva az összes hozzáfűzést, én nem vállaltam volna. Fertőző beteg gyereket a sajátjaim közelébe nem engednék tudatosan. Plusz az megint nem járja, hogy meg sem kérdeznek, csak a nevemben elvállalnak vmit...
2016. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!