Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hát elérkeztünk ide? Ha...

Hát elérkeztünk ide? Ha valaki utálja a gyerekeket az elfogadható, de ha valaki nem bírja az állatokat akkor az beteg, és rossz ember?

Figyelt kérdés

személy szerint én fiú vagyok, és imádom a kicsiket, de nem szeretem az állatokat, idegesítenek a háziállatok. természetben csodaszép egy tigris, egy oroszlán, akár egy madár is, de mint háziállat engem piszkosul zavarnak idegesítenek, csak a gond van velük stb.... viszont a gyerekeket imádom és a 4 éves kicsöcsémet is tudom egész nap babusgatni. mégis azt kaptam egy csomó embertől hogy nincs lelkem, meg beteg vagyok, meg hogyx ők az öcsémet útálják, majd csókolgatni kezdték kutyáikat....


f


2014. jún. 20. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

na de ki mondja meg, hogy mi a normális?

hülyeség, bármelyik részről is lehülyézni a másikat.

ki ilyen, ki olyan.

az hogy ki mit szeret (vagy akár az ízlés) nem lehet vita tárgya.

2014. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem hallottam még arról, hogy előbbi elfogadható lenne.
2014. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos rengeteg olyan ember van, akik már egy állatot többe néznek, mint egy emberi életet.
2014. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem is ilyen sarkosan, de a dolgot hasonlóképpen elkeserítőnek látom én is.

Általános értékválság uralkodik manapság a világban: ennek része sok minden egyéb mellett a pedofóbia is, mely valóban egyre nagyobb teret nyer magának. Sajnos.

2014. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Ezen már én is elgondolkodtam. Én is ismerek olyan embereket,férfit és nőt is,akik kijelentették,hogy inkább kutyát tartanak mint gyereket vállalnak,mert az állat szeretetreméltóbb,a gyerek meg csak nyűg. Fura lett a világ,szerintem nem veled van baj. Én sem vagyok oda az állattartásért,illetve nem úgy ahogy ma divatos. Szerintem egy kutya az mindössze egy kutya,őrzi a házat,de pl nem aludnék vele egy ágyban,és főleg soha nem helyezném a gyermekem elé.
2014. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Én múltkor(fél-1éve) olvastam egy külföldi cikket, hogy egy kutya egy 2éven aluli kislány arcába beleharapott és ezért az állatot elaltatták. A fórumozók nagy része a kislányt szidta, merthogy biztos ő provokálta ki és szerencsétlen kutyának meg kellett halnia. Alig volt valaki aki a kislányt sajnálta. Szörnyű, komolyan mondom. Engem felháborítanak ezek az emberek. Nem hiszem el, hogy egy pici kislány életénél többet ér egy kutya élete.
2014. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én sem . én ha a kisöcsémmel történne ilyen puszta kézzel szedném szét a kutyát.... komolyan hihetetlen. ja hogy szegény kutya. egy ártatlan kisgyerek életéről van szó... amúgy a disznókat miért nem sajnálják így? okosabb mint a kutya....
2014. jún. 21. 00:01
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem mondta, hogy meghalt a kislány.
2014. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Na az utolsó válaszoló is egy érzéketlen tuskó. Nyilván az semmiség lenne ha a te fél fejedet enné le egy kutya,igaz? Vagy a te gyerekedét.
2014. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Nos én eleve az embereket nem csípem igazán és az az igazság,hogy van bőven alapja,a gyerekekért sem rajongom kifejezetten,pedig van gyerekem,az állatokat nagyon is szeretem de ettől nem gondolom még fontosabbnak egy kutyát a gyerekemnél,viszont élőlények tehát az igenis elítélendő aki bántja az állatokat,és nyilván az is aki a másik embert.
2014. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!