Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire normalis,...

Szerintetek mennyire normalis, hogy egy 22 eves egyetmista lanyt nem akarnak a szulei elengedni szinte sehova?

Figyelt kérdés

Mindig azzal vannak, hogy nem megyek sehova, sokszor napokig itthon ulok. Oszinten szolva nem igazan ertek eddig ra a baratnoim, most ugy alakult, hogy vasarnap voltam pizzazni egyet a egyikkel, hetfon elmentem hajat festetni, tegnap mentem a varosba, vettem magamnak egy ruhat, es holnapra meg van beszelve egy pizzazas az egyik csajjal.

Hozzateszem semmit nem kell fizessenek, mert a sajat penzembol megy minden(ami nem toluk szarmazik, hanem a rokonok adtak, amikor hazajottek), erre az volt az elso reakciojuk, hogy miert viszed tulzasba, miert mesz ennyit el, (ha esetleg autoval megyek, 6 km oda-6km vissza, akkor ki gyozi azt a sok benzint majd...).

Komolyan a siras kornyekez, hogy vegre elek egy kicsit, mint mas velem egykoru fiatal, nem ulok non-stop itthon, es nekemallnak,hogy miert megyek mindig el.


2015. szept. 9. 17:31
 1/10 anonim válasza:
100%
Járj busszal/villamossal stb :D már felnőtt vagy. Járj el többet...Nem foghatnak vissza.
2015. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Par alkalommal mentem autoval, mivel nem a varosban lakom, ezert ilyen orankent jar csak busz, az is vagy megall, vagy nem. Szoval arra ilyen helyzetben nem lehet alapozni. Ha taxival megyek, akkor meg az joval dragabb, mintha autoval mennek... Ha pedig csak siman este setalni megyek, akkor mar rogton megjegyzik, hogy jaj miert kell annyit elmenni, miert nem lehet itthon maradni.

Konyorgom, fiatal vagyok, es arra se kepesek, hogy hagyjak, hogy egy kicsit eljek...

2015. szept. 9. 17:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Megertem, hogy ok, mikor fiatalok voltak nem nagyon szerettel elmenni, de akkor is. Volt ra pelda, hogy a szomszedok mondtak, hogy miert nem jarok el tobbet. Hat igy lehet?!
2015. szept. 9. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez teljesen normális, a szülők általában a gyerekes életképtelen fiatal felnőtteket kezelik csak gyerekként. Olyan bánásmódot várj, ahogyan te viselkedsz. Ha azért, mert azt mondják, hogy túlzásba viszed a szórakozást, a sírás környékez.. lélekben gyermek vagy még nagyon.
2015. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindig is erzekeny voltam, es ennek semmi koze ahhoz, hogy valaki gyerekes-e vagy sem. Ennek ahhoz van koze, hogy egyeseknek van lelkuk, innentol kezdve, amit irtal az egesz ertelmetlen!
2015. szept. 9. 18:12
 6/10 anonim válasza:

Felnőtt nő vagy azt csináld amit szeretnél.

Bár kissé furcsa számomra,hogy amikor nem mész sehova,azt mondják ,hogy sose mozdulsz ki.

Most meg,hogy mért viszed túlzásba.

Szerintem meg kéne ezt beszèlned a szüleiddel.

Lehet, hogy csak féltenek.

2015. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan a siras kornyekez, hogy vegre elek egy kicsit, mint mas velem egykoru fiatal, nem ulok non-stop itthon, es nekemallnak,hogy miert megyek mindig el.


Emiatt ne aggodj, veled egykoru fiatal vagyok es minden nap alig varom hogy hazaerjek, nekem ez a kikapcsolodas. Sokan masok is hasonloan vannak ezzel, csak hat nem latod oket az utcan.

2015. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem normális.

És az sem, ha te ezt hagyod.

2015. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem...mi van? :D

Óránként jár a busz, oké. Másoknak is, ők is be tudnak menni vele a városba, te is be tudsz.

Sőt, egyetemistaként már kérhettél volna kolit. Kereshetnél munkát, elmehetnél albérletbe szobatársnak valaki mellé.

Szóval nem igazán értem ezt a kérdést. Ha 14 éves lennél, akkor persze gáz, de ha nem köt semmi az otthonhoz (betegség, ilyesmik) akkor egyszerűen csak felállsz és elmész hazulról, ennyi.

2015. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 raczviktor válasza:
túlságosan féltik, aminek az eredménye pont a frditottja lesz mint amit akarnak ezzel.
2015. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!