Miert nem akar elengedni?

Figyelt kérdés

Parommal tavkapcsolatban elunk 3 eve, az utobbi evben havonta igyekszunk talalkozni, tobbnyire penz miatt (kedvezmeny es sajat penzbol) en tudom megoldani csak. Anya nem kedveli nagymertekben a paromat de nem tud mit kezdeni vele. 2 hete voltam utoljara, ho vegen lesz szulinapja paromnak de csak most tudjuk megoldani. Mondtam anyanak hat jovo heten mennek, rogton kiborult es hajtotta hogy nem. Meg mindig 10 eveskent akar kezelni, akarmennyire igyekszem kiallni magamert. Multkor is kifejez

te nem tetszeset hogy citromos sort ittam. Soha nem voltam reszeg, nem mint noverem.

Mit tehetnek... Egyaltalan miert csinalja ezt? :(

19 l


2015. aug. 2. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy nem kell anyád engedélye?
2015. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak igyekszem megtartani vele a normális kapcsolatot.
2015. aug. 2. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
A magànélet kiharcolása nem konfliktusmentes dolog. Ez ezzel jár. Jó lesz a kapcsolatotok, de ahhoz először át kell alakulnia. El kell szakadni, hogy aztán 2 felnőttként újrakezdjétek. Ez vitával jár. Meg kell élni, a természetes lelki fejlődés része. Sunnyogva és engedélyt kérve nem megy. N32
2015. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már ott tartasz , hogy engedélyt kérsz, régen rossz. Nem mennék, megyek. Kész. Hadd mantrázza, hogy nem enged. Ha meg tényleg szó szerint bezár, akkor ideje új életet kezdened a barátoddal, anyádtól minél messzebb.
2015. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mondtam anyanak hat jovo heten mennek, rogton kiborult es hajtotta hogy nem. Meg mindig 10 eveskent akar kezelni"


Ha 10 évesként viselkedsz, akkor úgy is fog kezelni.

Azt írod 19 éves vagy, saját pénzedből fizeted a kiruccanást. Minek kérsz engedélyt? Szólsz, hogy "anya, elmentem a barátomhoz, majd ekkor meg akkor jövök, hozhatok neked is a tortából?" és ennyi a történet.

2015. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!