Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem lehet rossz...

Szerintetek nem lehet rossz példa ez a lányomnak?

Figyelt kérdés

Van egy kis barátja az iskolában.Most szó volt róla, hogy átmenne hozzájuk játszani. Viszont mikor a szüleit megláttam kissé ledöbbentem.

Mint az apa mint az anya karja, lába tele van tetoválással.

Én kicsit szkeptikusan állok ehhez, félek hogy rossz példát látna ott tőlük.


2015. szept. 9. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül rossz szülő/ember, akinek tetoválása van. Ha meg attól félsz, hogy a lányodnak megtetszik a tetoválás és ő is akar majd, az nem miattuk lesz.
2015. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tetovaló szalonuk van:D

Ez meg semmit nem jelent.

2015. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ettől még átengedném. Akkor nem engedném át, ha ezomókusok, asztromókusok stb-k lennének.
2015. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A tetovált emberek lehetnek nagyon jó példaképek, nem az dönti el egy ember értékét, hogy milyen a kinézete.


Egyébként se lehet egy gyereket megóvni minden negatív hatástól, bárhol találkozhat rossz dolgokkal, emberekkel. Ahelyett, hogy nem engeded a barátja házában játszani, inkább beszélgess vele sokat az élményeiről. Az otthoni jó példa úgyis a legerősebb. :)

2015. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Attól még hogy van tetoválásuk miért lennének rossz emberek?


Nekem egyenlőre csak piercingeim vannak, és teljesen normális, kedves ember vagyok.

2015. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sowilo ***** válasza:
100%
Inkább te mutatsz rossz példát a gyerekednek, ha ilyen dolgok alapján kategorizálod be az embereket.
2015. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodtan átengedhetet a kis barátjához a lányodat.

Ti vagytok neki a példa,hogy hogyan viselkedjen.

Melesleg ha az a család normális nincs mitől félni :)

2015. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1%

a gyereked vonzza be ..

valszeg nagyobbént is, felnőttként is megfogja találni magának a "másféle" embereket, pl emosok, rockerek, punkok, ..

2015. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De szeretem az ilyen embereket, akik azt hiszik, hogy ha valakinek van néhány tetkója meg egy-két piercingje, akkor az biztos, csak egy nyomorult, koszos csavargó lehet, aki rossz példát mutat...

Szerintem itt inkább te mutatsz rossz példát az előítéletes felfogásoddal.

2015. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha majd megtetszik neki a tetkó, vegyél neki vízzel ferlrakható, vízzel lemosható "tetkót". Olyanom nekem is sokszor nekem kiskoromban, nagyon szerettem, és azt hittem, hogy az tényleg igazi tetkó. ;) :D
2015. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!