Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok egy demens...

Mit csinálnátok egy demens férjjel?

Figyelt kérdés

Gyerekeink évek óta nem foglalkoznak vele. Pszihiátrián javasolták a gondnokság alá helyezést, de a fia nem járult hozzá. Aztán mindenkit elüldözött maga mellől. Mellőlem is.

Már csak én vagyok mellette, de nem sokáig.

Nem tudom, mit tegyek. Több a szívem, mint az eszem.



#halál #demencia.
2015. szept. 9. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A fiának nem kell hozzá jarulnia. Pláne, hogy házastársként te számítasz legközelebbi hozzátartozónak
2015. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem mind a három gyerekünket. Aztán az ügyvéd barátunkat...Ügyvéd közölte, fia megtámadhatja. Meg is tette.
2015. szept. 9. 20:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És a fiának mi a terve? Az orvosi szakvéleményt hogy sikerült felulbiraltatni?
2015. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ügyvéd közölte, fia megtámadhatja. Meg is tette."


Akkor a fiát beperelni szülötartásra, mert az apa nem tudja magát ellátni, és ha nem akarja, hogy meg lehessen oldani a vele kapcsolatos problémákat, akkor fizessen.

2015. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én gyerek, Te gyereked, és mi gyerekünk.

Férjem "gazdag". Amit úgy értelmez, minden az övé. Közös gyerek haragszik, mert mindent a bátyus visz.

Az én gyerekem, meg kisér az onkológiára...

Nem érdekel a vagyonuk. Csak békét szeretnék. Békét. Nekem.

2015. szept. 9. 20:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a batyus nem visz mindent, hacsak nincs végrendelet a javára. A házasság alatt szerzett minden vagyon közös, annak fele a tied. A másik fele kétfelé oszlik a két verszerinti gyerek részére - közös és az ő gyereke.
2015. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fia megtámadta, akkor viszont neki kell gondoskodni róla.
2015. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Férjem azért "gazdag", mert nagyon sok földet örökölt a szüleitől. Hiába a több mint 30 évi házasság, ez az ő vagyona.

De nem érdekel a pénz, föld, vagyon. Csak békét szeretnék.

Volt bent a pszihén, megszökött. Rendőrök hozzák haza, mert agresszív.

2015. szept. 9. 20:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is így van az öröklés -- a ferjed része a két verszerinti gyerek között osztodik. Ez esetben ugye az örökségbol neked nem lesz részed, az kétféle megy a két gyereknek.
2015. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudom, a két gyerek örökli, de rohadtul nem érdekel. De miért nem gondoskodnak az apjukról???

Miért nekem kell elviselni a bírósági tárgyalásokat, rendőri cirkuszokat, hogy rátámadt a villanyóra leolvasóra.

Nem kell a pénzük. Nem kell a vagyonuk.Semmi nem kell, csak vigyék vére az apjukat, ahová akarják. De nem....Rám hagyják. Lennék csöves, bármi, de nem lehet megszabadulni...Hol lakik az Isten? De nincs is. Hitler piskóta hozzá. Nem csak velem.

2015. szept. 9. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!