Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hány évesen engednétek el...

Ti hány évesen engednétek el a lányotokat a szomszéd városba, hogy találkozzon a kedvenc youtube-osával?

Figyelt kérdés

Holnap a testvére megy abba a városba, ezért a lányom megkérte, hogy őt is vigye és tegye ki az egyik téren.

Ti hány évest engednétek ilyenre? Az enyém 14 és természetesen vinné a telefonját.


2015. szept. 10. 07:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%

Tán csak nem 2face? :D

13-4 évesen én elengedném, fôleg ha nem tömegközlekedéssel, hanem a tesójával utazik, gondolom haza is. Ahhiz ragaszkodnék, hogy óránként hívjon fel, ill ha mennek valamerre, arról azonnal értesítsen.

2015. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
10%
Most? mikor nem egy megerőszakolás van a gyereklányok/nők között a bevándorlókkal kapcsolatban és az iskolák kérik a szülőket, hogy egyedül a gyereklányokat ne engedjék sehová? Egyedül sehová. Csak kísérettel.
2015. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%
Vedd a fáradságot, és kísérd el te magad.
2015. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, ő az.

2-es: nem Magyarországon élek :)

3-as: dolgoznom kell.

2015. szept. 10. 07:44
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Te tudod, mennyire megbízható a lányod.

Én már 8-9 évesen egyedül mászkáltam Budapeste, ami tőlünk kb. 16 km-re van. Tehát nem nagy táv, de buszozni vagy vonatozni kellett, és nem volt gond.

Megjegyzem, nyilván a 90-es években nem Youtube-os emberekkel találkozni mentem.

2015. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
22%
14 évesen nem engedném el, hiszen a testvére nem marad vele, ki tudja ki bújuk meg a neten megismert álarc mögött.
2015. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
41%
Én elengedném, azzal a feltétellel, hogy nem egyedül megy (ha a testvére nem tud vele maradni, akkor egy megbízható barátnője kísérje el), és már járt abban a városban többször, kiismeri magát. Meg persze az is előfeltétel, hogy korábban még nem játszotta el a bizalmamat.
2015. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
14 évesen már szórakozni is elengedtek havonta 1X,bàr mi még nem voltunk ennyire selejtesek,életképtelenek mint a mai tizenévesek.
2015. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
off: mit jelent ez a -fogalom, hogy kedvenc youtube-os??
2015. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Gondolom egy olyan emberrel találkozna, aki youtube csatornát vezet, és ő a kedvence.
2015. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!