Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hány évesen engednétek el...

Ti hány évesen engednétek el a lányotokat a szomszéd városba, hogy találkozzon a kedvenc youtube-osával?

Figyelt kérdés

Holnap a testvére megy abba a városba, ezért a lányom megkérte, hogy őt is vigye és tegye ki az egyik téren.

Ti hány évest engednétek ilyenre? Az enyém 14 és természetesen vinné a telefonját.


2015. szept. 10. 07:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem egy megerőszakolás van a gyereklányok/nők között a bevándorlókkal kapcsolatban és az iskolák kérik a szülőket, hogy egyedül a gyereklányokat ne engedjék sehová?


Sorold, hány menekült erőszakolt meg bárkit...

2015. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%

Nálam az alábbi kérdések merülnek fel:

-ismerős-e a gyerek a városban?

-ott lesz-e mellette végig a testvér vagy más idősebb, megbízható, általam ismert ember?


Ha a válasz nem és nem, akkor akármennyire rimánkodik, egy 14 éves lányt én még nem engednék el. A legtöbb tök éretlen, és egyedül nem tudja megvédeni magát semmilyen atrocitás ellen, pedig a mai világban fényes nappal is szoktak megerőszakolni, verni, kirabolni embereket, főleg védtelen, egyedül járkáló tinilányokat.

2015. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha valós ez a találkozó, akkor elengedném. Sajnos ha megbízol a lányodban az egy dolog, de azt nem tudhatod, hogy ki lehet a másik fél. Én 22 éves vagyok. Én is 14 évesen már általános után Pestre jártam suliba busz meg metró. 1 órás út volt :) Persze mindenhol lehet veszély meg sajnos vannak rossz emberek is, de ha csak egy találkozóról van szó, elmehet. Azért én mondanám a nagy tesónak, hogy maradjon vele ott egy kis ideig :)Velem is történtek durva dolgok, meg sok barátnőmmel megesett. Pl. egyszer fényes nappal valaki el akart vinni a deák térről, hogy kísérjem el valahová mert megkérdezte merre van ez én meg mutattam az utat az aluljáróban aztán megfogta a karomat, hogy mutassam meg merre kell menni és menjek fel vele...akkor 15 voltam aszem. Aztán megijedtem és mondtam valami hülye szöveget, hogy jaj metróval jön anyukám aztán otthagyott....
2015. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azzal lenne bajom, hogy van kedvenc magyar youtube-osa. Szeretném, ha rajongás tekintetében egy kissé magasabbra tenné a lécet.
2015. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
31%
no, lepontozók, lehet sorolni az utóbbi hetek nemi erőszakait. Nálunk három is volt a városban, nyugati határszél, menekült egy szál sincsen erre. Idióta banda...
2015. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
72%

Nektek mi bajotok? Én Pesten vagyok albérletben, illetve a Budapest-Bécs vasútvonal és autópálya mellett lakok, még mindig nem láttam egy szál menekültet se, sőt, megerőszakolásról se hallottam.

A youtube-os találkozó pedig nem egy randi, gondolom "közönségtalálkozó", én pl Szirmait követem, ő közös mozizást, illetve utána beszélgetést szokott szervezni. Úúúú, de durva.

Én 11 évesen a szomszéd városba jártam suliba.. 14 évesen nem pólyásbaba már.. Legyen nála telefon, néha jelentkezzen, érjen haza a megbeszélt időpontra, és érezze jól magát.

2015. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

A Youtube-os akivel találkozott 17 éves.

Végül az volt, hogy a testvére ott ült egy padon, ahonnan jól látta az egészet. Fél órát töltött csak el ott a lányom, mert a testvére siettette. Bár, a fiam párja (akivel mentek) nem értette, miért kell vigyázni a lányomra :)

Végül úgy mesélte, hogy elég jó volt, és sajnálta, hogy keveset maradhatott.

2015. szept. 11. 09:25
 28/30 A kérdező kommentje:

Amúgy a várost félig-meddig ismeri, hisz pólyás kora óta jár be. Legalább egy hónapba (min.) egyszer elmegy oda.

+ kapcsolatai is vannak ott.

2015. szept. 11. 09:26
 29/30 anonim ***** válasza:
71%
Örülök, hogy rendben ment minden és jól érezte magát :) Hát szerintem inkább magyar hírességért rajongjon a gyerek....nekem egy lányom van, régen még akkor volt 12 éves és meg volt őrülve azért a német zenekarért a Tokio Hotelért! :) Hogy mennyit imádkoztunk az apjával, hogy legyen vége ennek az imádatnak. Mert jött a rocker korszak a pank meg hogy ő már nagy és lázad.... hogy ki akart menni külföldre megnézni a koncertjüket...szóval áhhh a hajamat tépkedtem akkoriban az idegtől :)
2015. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%

Minek ekkora port kavarni?

Azok nem engednék el a gyereket, akik még a Youtube fogalmát sem ismerik.


Anno 7 évesen már buszoztam a suliba, még telefon se létezett.

2015. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!