Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem csukhatom be az...

Miért nem csukhatom be az ajtómat?!

Figyelt kérdés

Konkrétan a szobám ajtóját, és nem nem kulcsra akarom zárni, csak becsukni.

Kedjük ott,hogy 15 éves vagyok(2 hónap múlva 16). Történt az, hogy körülbelül 1-2 éve anyum "parancsolta" ,hogy ne csukjam be a szobám ajtaját! Sose! Na jó, azóta eltelt 1-2 év. Azt hittem, hogy már egy kicsit "nőttem" ahoz ,hogy szerinte becsukhassam. ( De nevetségesen hangzik már..) De mégsem. Mivel ma, vagy is az előbb be mertem csukni az ajtót amíg átöltözök, és úgy felejtettem, mert továbbra is a saját szobámban tartózkodtam... És körülbelül félóra csukva tartott ajtó után, anyum szólt, hogy mit csinálok?! ( Nem jött be, hanem kintről szólt miközbe számítógépezett) Válaszoltam, hogy semmit, erre ő: " Mégis mit csinálsz?" Ki mentem, és mondtam, hogy körmöt festettem. És akkor kérdeztem, hogy nem mindegy-e, hogy nyitott vagy csukott ajtó mögött vagyok? És nem , neki nagyon nem mindegy, de hogy miért fogalmam sincs. Úgy gondolom ,hogy ennyi magánéletem nekem is lehetne, de neeem, nekem nem.. Érdekes...

Most , pont az előbb tesóm megkérdezte,hogy miért nem lehet nyitva, a válasza az volt ,hogy szemtelen vagyok. ( azért mondta ezt mert megmertem kérdezni,hogy neki nem mindegy-e ,hogy csukott vagy nyitott ajtó mögött vagyok -e ?? )

Én komolyan mondom ,hogy nem értem ezt...

15L



2015. szept. 13. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért is becsuknám. Ő nem szokta becsukni magára az ajtót? Ha bezárkózik akkor kiverném a hisztit, hogy anya nyisd ki, meg ott ülnék és nézném mit csinál. Hátha felfogja, hogy ez így nem ok.
2015. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Uh, adtatok pár jó ötletet, de nem szeretném ha veszekedés lenne, de ha nem megy máshogy akkor az lesz, lázadni fogok... Majd észreveszi magát... remélem.

Még írjatok!:)

2015. szept. 14. 11:59
 13/17 A kérdező kommentje:

Na fejlemények vannak!

Szóval, úgy csináltam, hogy nem annyira szóltam hozzá a tegnap óta, ( persze ha kérdezett válaszoltam, de nem olyan "hangulatban" mint általában. )Észre is vette.

Akkor ő hozta fel magától,hogy ami az ajtót illeti, azért nem lehet csukva, mert így nem tudunk egymással kommunikálni. Ami persze szerintem nagy hülyeség, mert ha megtiltja akkor már rosszabb a köztünk lévő viszony, és amúgy sem lenne 0-24-ig csukva...

Mondta, hogy ha "hülyeséget" ( igen ,ezzel a szóval fogalmazott) akarok csinálni, akkor megteszem anélkül ,hogy tudná, vagy látná.

A hülyeség szó alatt nem értem biztosan, hogy mire célzott, bár gondolom.

Összegében még így sem értem,hogy miért (szószerint) tiltja ,hogy becsukhassam az ajtómat..

2015. szept. 14. 12:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is azt mondom, hogy beteg ember.

Ez a válasza pedig nem volt őszinte.

2015. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy jobban tudjatok kommunikálni, mert ha akar valamit akkor feláll és bekopog.
2015. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 veger válasza:
100%
Marhaság. Miért ne csukhatná be valaki az ajtaját?
2015. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lányom nyolc éves, ha akarja becsukja az ajtaját a szobájának. Sokszor azért, hogy a macska ne menjen be, ha lufival játszik, vagy épp ajándékot csinál nekünk. Meg ilyenek. Én nem is értem, hogy miért ne lehetne csukva.
2015. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!