Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet magánéletem?

Miért nem lehet magánéletem?

Figyelt kérdés
Anya állandóan kutakodik utánam. Tegnap arra értem haza, hogy a telefonomban kutat. Gyorsan letette, így megtudtam nézni. Hívásaimat, üzeneteimet is átnézte. Az összes tankönyvemet, füzetemet átnézi. Ha valamit nem mondok el akkor meg mit rejtegetek stb. Megkérdeztem, hogy miért csinálja ezt, azt mondta: "Mert az anyád vagyok".De szerintem ez még nem ok arra, hogy kutasson.

2015. szept. 23. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/F
2015. szept. 23. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Beteges. Tudok egy jól beváló módszert, 2 féleképpen hajthatod végre, direktben, és passzívan. Ez alatt azt értem, hogy mondjuk egy naplóban leírod a kutatással kapcsolatos fájdalmad. Direkt mód: odaírod mindenhova, h. "anya tudom, hogy te vagy. ne olvasgass már a cuccimban" Passzív mód: nyitsz egy naplót, amibe leírod esténként, hogy mennyire fáj ez neked, hogy anyád állandóan belenéz a cuccaidba, és azon a napon éppen mit kutatott ki... Hidd el, nekem egy hasonló módszerrel bevált. A laptopomon nagyon szeretett kutakodni. Erre rájöttem, de ezt nem bírtam bizonyítani. Úgyhogy az egyik személyes mappámba elrejtettem egy hamis vírust, ami röviden abból állt, hogy feljöttek üzenetpanelek.. xd. Anyám behívott, hogy mik ezek.. na itt bukott le xd Azóta már sikeresen leszedtem a rendszergazdafelhasználóról (én laptopom), a fiókját lekorlátoztam.
2015. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Anyád elmebeteg. Sürgősen kezelésre van szüksége.
2015. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én tuti megkérdezném, hogy egyltalán mit keres, és megmondanám neki, hogy ahelyett, hogy kutakodik, inkább kérdezen.
2015. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!