Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám total tönkre teszi az...

Anyám total tönkre teszi az idegrendszerem. Szerintetek mi lenne a legjobb meg oldas?

Figyelt kérdés
Anyam már régota furan viselkedik,de amit az utóbbi időben csinal az kész katasztrófa. Reggel ordibálásra ébredek,este ordibalasra fekszem.Egész nap kötöszködik velem apróságokon.Pl ,hogy lerakom az asztalra a mobilom,ha enni akarok,ha fürdeni akarok.Mindenben bele szól.Nem engedi,hogy jöjenek hozzam a baratnőim,pedig igazan nem zavarjuk sosem,kint ülünk az ebédlőben es beszelgetunk,ha még is eljönnek vagy velem veszekszik előttük vagy velük flegmázik.Hazudgal a mamaméknak,hogy sosem segitek neki,a nénikémnek is ezt mondja,ők persze elhiszik neki,mert miert hazudna.Pedig tényleg segitek neki.Piszkál azert is,hogy nem dolgozom,pedig ő is nagyon jol tudja,hogy mindenhova ahova csak lehetett beadtam az elet rajzom,sőt itthon fodraszkodom is,igaz nem mindennap ,de azert meg esik,hogy van munkam,de akkor is,anyam bele szól mindenben,hogy ezt nem igy kene stb...Mintha jobban tudná nállam,vagy ,ha meg halja hogy mennyi penzt kérek tőlük,akkor hangosan leéget,hogy csak ennyitt,en többet kérnék meg ilyesmi.És a legdurvább,amit sohasem fogok neki meg bocsajtani,hogy eddig már 2x is volt olyan,hogy tetszett nekem egy fiu,pár ével idősebbek voltak nallam mind 2-en,és anyam olyanokat mondott ,hogy ezek nekik valoak,hogy inkabb hozzam őt össze velük,akkor bejelölte őket fb-n,meg mondta,hogy mondjam meg nekik,hogy anyukam maga van,fuu.Pedig tudta ,hogy mennyitt jelentenek nekem.Persze egyik pasi sem beszel velem azóta.Nekem egyaltalan nincs kedvem anyamtol élni,egész nap csak sirnak,folyton ideges vagyok,meg akarok halni,total kész vagyok.NIncs kedvem sehova se menni,de itthon se lenni.Legszivesebben most rögtön elköltöznék egy lakásba,de előtte munkat kellene talalnom,ami nagyon nehez,de mindenem oda adnam azert,hogy talaljak,és tuti rögtön elhuznek innen,bar neha meg ugy gondolom,hogy sajnalnam anyut magara hagyni,mert senkie nincs ,vannak a mamaek,de az nem olyan,mert ő akkor maga lakna ebben a nagy hazban,meg gondolom rosz is lenne neki,de nekem meg igy a rosz.Félek attól is,hogy halatlanak mondana,mert edig ő adott pénzt városra,mindenre.Ezert nem tudom,hogy ,hogyan cselekedjek.+ Nyáron kiakart vinni anyu külföldre,de biztos,hogy ott is ugyanigy bana velem,mert voltam mar ott vele,és mindenert engem hibaztatott,meg szidott a vegen,hogy minek mentem ki vele,tehat kiköltözni nem akarok vele sehova..
2014. jan. 29. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja 19 éves vagyok:)
2014. jan. 29. 12:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy megoldas van, munka, es koltozes.
2014. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Személyesen is menj a munka után! Én a helyedben kimenni folyami hajóra takarítani,csak némi kezdőtőke kell hozzá.Nagyon szépen lehet belőle pénzt félretenni.
2014. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.munka és költözés.

Tudom,hogy nem könnyű,abszolút megértelek.

19 éves vagy?Előtted az élet,kár lenne ha 20 éves korodra idegroncsot csinál belőled az anyud.:S

(Bocsánat a kifejezésért)

Hol laksz?Ha itt laksz a közelben(borsod megye,Ózd),megkérdezek egy pár ismerőst,hogy nincs-e fodrász állás.

2014. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*első kommentelőnek
2014. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!