Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudja elfogadni és...

Miért nem tudja elfogadni és megérteni az öregem?

Figyelt kérdés

27F vagyok. Mindent a nulláról kezdtem az életemben, ezért nem is hibáztatom a szüleimet. (Habár megengedhette volna az öregem, hogy segít nekem, de nem tette.)

Miután befejeztem az egyetemet, azóta dolgozok. Saját lakásra gyűjtök. (illetve a kezdőrészletre, hogy ne kelljen olyan sok hitelt felvenni)


Az öregem pedig már a családalapítással b*szogat, meg a nőzéssel.

Nem érti meg, hogy már 27 évesen (is) mennyire kiábrándító egy nőnek, ha a pasi a szüleinél lakik. Amúgy sem vagyok egy jóképű srác, tehát nem vagyok a nők kedvence.


Csak idegesít és frusztrál, hogy ahelyett, hogy ő is türelmesen várna arra, hogy mikor tudok megszabadulni itthonról folyamatosan piszkál a nőzés miatt. (Nem, azért nem piszkál, hogy költözzek külön. Irreális módon mintha a külön költözést halogatni szeretné még évekig.)


2015. szept. 27. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na amit itt leírtál, azt mond meg neki is. Szerintem megérti.
2015. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az kiábrándítóbb, hogy 27 évesen még nem volt nőd. Az önmagában nem gáz, hogy otthon laksz, majd ha lesz egy komoly párod, összeköltözhettek albérletbe.


De az tök butaság, hogy most amiatt vesztegeted el a legjobb éveidet, mert még nincs lakásod, és jaj, nem állnak veled szóba a lányok. Aki ilyen miatt nem állna veled szóba, az jobb is, ha nem kerül közel hozzád.


De igaza van apádnak, hogy élned kéne már, nem csak kuporgatni.

2015. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Élem az életem, és ismerkednék lányokkal. De nem jövök be nekik.


Valami kifogás mindig van. Pl. hogy otthon élek a szüleimmel. (természetesen olyan lányok mondják ezt, akik munkanélküliek/tanulnak és szintén otthon laknak a szüleikkel)

2015. szept. 27. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

jöjj össze egy 30-as nővel, szüljön neked 3 gyereket apád házba


remélem örülni fog az öreged

2015. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem?

Próbálsz egzisztenciát tetemteni,aztán nagyban annak köszönhetően felszedni egy nőt.

Megjósolom már most nagy valószínűséggel, felszínes kapcsolatod lesz.

Hogyan fogsz ismerkedni?

Te nem a Merci kulcsot csapod elő,hanem a lakáskulcsot?:D

Apád nem beszél hülyeségeket, és semmi rosszindulat nincs benne.

2015. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek: csak ezt neki még nem mondtam meg, mert amilyen elvakult úgysem értené meg.


Nem szeretnék családot, és komoly párkapcsolatot. Nagyon rossz véleményem alakult ki a nőkről a felszínességük miatt.

Csak alkalmi kapcsolatokat tudok elképzelni magamnak.

2015. szept. 27. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

az általánosítás nem vall túl magas intelligenciára.

a nők felszínesek... aha...

véletlenül sem a nők azok, akik érzékenyebbek, többet jelent nekik egy kedves szó, egy gesztus, egy szál virág.

ha felszínes nőkkel sodor össze az élet, az talán nem véletlen. lehet a többit lepattintod magad mellől. talán nem éjszakai bárokban vagy kocsmákban kéne ismerkedni, és eleve úgy menni neki, hogy csak lefektetni akarod.

ha már általánosítás, mennyire esik jól, hogy a pasikkal nem érdemes foglalkozni, mert mind csak ugyanazt akarja, mind kiszolgáltatja magát, cselédnek nézi a nőket, meg egy szexista állat mindegyik? hogy még az is megbámul egy nagymellű szőkét, aki mellett a felesége a babakocsiban tolja a kisbabájukat? hát ha te így állsz a nőkhöz, te sem várhatsz el semmi többet.

a legkönnyebb a külsőd mögé bújni, de ez gyávaság. semmi köze a valósághoz. nézz már szét az utcán, milyen csúnya pasikba karol bele a barátnőjük? milyen csúnya nőkkel vannak jó pasik? ez mind relatív, ami nekem csúnya, abba más beleszeret!

nekem mondjuk a mostani páromat leszámítva világ életemben csúnya pasijaim voltak. de rajongtam értük. beléjük szerettem. nem a pénze miatt voltam egyikkel sem.


szóval apukám, vissza lehet venni, mert ha nem kellesz még 27 évesen sem egyetlen nőnek sem, akkor neked az agyad defektes, nem a külsőd!


úristen, be tudnék linkelni olyan volt osztálytársaimat, hogy azt hittem, nő soha rájuk se nézne, ma meg már feleségük egy családjuk van...

2015. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mond meg h a te életedet úgy kívánod élni ahogy neked jó.

Lesz szíves ezt elfogadni.

Am ha ez számít engem már 12 évesen ezzel fárasztott az öreg és ez csak a halálával ért véget 2011-ben.


Vannak akik nem értik h más másképp kíván élni pont.

Érdekes anyám elfogadja azt mondja ez az én döntésem csak ne bánjam meg.

2015. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert másokat hibáztatsz a sikertelenséged miatt, mint egy gyerek. Apád csak azt akarja, hogy felnőttként viselkedj.


(Na jó, igazából biztos csak azt gondolja, meleg vagy.)

2015. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!