Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy ne így alakuljon?

Mit tegyek hogy ne így alakuljon?

Figyelt kérdés
Édes anyukám össze szedett egy másik férfit és 3 hét ismerkedés után össze költöznek engem is visznek (11 évig volt az elöző férfival anyu) Férfi el akarja venni feleségül és gyereket akar tőle. Ma költözünk és ma hallotam elvétve mondatokat hogy albérletet is keresnek mert a férfi lakása nem a legnagyobb. Arra ma már az a hír a férfi szájából hogy én laknék benne ha nem megy minden jól anyu reagja csak annyi volt: De jobb lenne neked velem mert én főzök mosok rád. (Én meg csak pislogtam nagyokat hogy most hallom ezt elöszőr és anyu úgy csinált mintha mondta volna már ezt.) Támogatnák elvileg az albérlett csak ki tudja meddig. (Anyukám csinált már olyat hogy a főiskolára szánt pénzemet feltörte és oda adta exe édesanyjának h az menjen főiskolára mert unatkozott és arra szottyant kedve {68 éves volt akkor} Sajnos 22 éves vagyok de nem tudok még saját lábon biztosan megállni anyagilag így kattog az agyam mi a frász lesz itt még =(

2015. szept. 27. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Te tényleg 22 éves vagy? Ez alapján a zagyvaság alapján amit leírtál ide 12-t gondoltam volna.
2015. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Ne arra várj, hogy más keressen neked albérletet, hanem költözz el magadtól.
2015. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

1-es valaszolo, en is 12-nek saccoltam!


22 evesenmar lehetne annyi eszed, hogy kitalald mit is tegyel....mert szerintem egyertelmu.

2015. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért kíváncsi lennék, hogy miért lettem lepontozva? Szerintetek ezek egy felnőtt 22 éves nő gondolatai?
2015. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Miért, szerinted 12 évesen jár az ember főiskolára? És még te hülyézel le másokat?
2015. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Az értelmi szintje egy 12 évesé, utolsó... Az irónia látom neked nagyon nem esett le.
2015. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Remélem 5-ös nem te pontoztad le, mert te marha nagy ökörséget írtál.
2015. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Hol látod, hogy lehülyézem? Nem írtam ilyet. Egyébként csak azt írja, hogy a főiskolára szánt pénzt elköltötte az édesanyja.

Egyébként igen,az értelmi szintjére gondoltam.

2015. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

2-eséről lemaradt egy nulla, nem 10%-ban van igaza hanem 100!

javítsátok ki légyszi!

ugyanis én 22 évesen már rég nem otthon laktam, dolgoztam, éltem az életem.

2015. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Abba köt bele mindenki, hogy zagyvaság, és össze-vissza van, miközben nehéz helyzetben van. Inkább tanácsot kéne adni, nem belerúgni.
2015. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!