Van beleszólásom?

Figyelt kérdés
Promócióm lesz, készülünk utána vacsorával is. Ki kell bèrelni a helyet, meg kell rendelni a kaját plusz sütiket. Annyit mondtam, hogy nem akarok ilyen szokásos sütiket rendelni, erre már nekem ugranak, hogy de olyanok kellenek. Meghívnak olyan embert is akit utálok (megjegyzem senki sem kedveli). A lényeg, hogy semmibe sincs beleszólásom. Erre még beköpik, milyen nehéz lesz majd velem ha az esküvőmet fogják szervezni. Pénzügyekről még nem volt szó, de valószìnű én fizetem majd. Van szerintetek beleszólásom, vagy tényleg mindenben a vendégeket kell figyelembe vennem?

2015. szept. 29. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Mit jelent a promóció ebben a kontextusban?
2015. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Diplomaosztó
2015. szept. 29. 15:59
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Kié a promóció?

Kik ugranak neked?

Kik hívnak meg embereket?

Kik köpik be, milyen nehéz lesz veled?

Van-e bármi közük a promócióhoz?

2015. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem, de ha hagyod, hogy rad telepedjenek, akkor magadra vess.


Atveheted te a szervezest, es akkor minden ugy lesz, ahogy szeretned - olyan lesz a kaja is, nem hivsz meg olyat, akit utalsz. Plane, ha te fizeted.


A te diplomaosztod, ugy alakitod, ahogy neked tetszik, vagy megmondhatod a rokonsagnak, hogy ha nem tetszik nekik valami, maradjanak otthon, mert nem fogod oket meghivni. Aztan ha megsertodnek, az az o bajuk.

2015. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha Te fizeted, és neked fontos ez az egész felhajtás miért nem szervezed Te?

Felnőtt ember vagy, miért hagyod hogy más döntsön helyetted?

Megütötte a szemem, hogy az esküvődet is a szülők fogják szervezni, a jövendőbelidet is kiválasztották már?

2015. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mondjuk furcsa, hogy már szervezitek a diplomaosztót, de az még nem lett megbeszélve, hogy ki fizeti? Akkor így hogy?


Egyébként egyszerű a képlet: ha te fizeted, beleszólhatsz bármibe. Ha a család fizeti, akkor - bár illene téged is megkérdezniük a dolgokról -, megtehetik, hogy úgy lesz minden, ahogy ők akarják.

2015. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem bántásból mondom, de ahhoz diploma sem kell, hogy felfogjuk.

Ha valamit én fizetek teljes egészében akkor azt én szervezem le. Vagyis én rendelek sütiket, kaját, éttermet, én hívok vendégeket és mindent én csinálok ami ezzel jár. Majd természetesen az utolsó fillérig én fizetek mindent.

Ilyen egyszerű.

2015. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 intrepid ***** válasza:
27%
"Van beleszólásom?" Hát tudod mibe van beleszólásod? A telefonba!
2015. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pontosan így gondolom, hogy van beleszólásom! Azt mondják, hogy felvágós vagyok, amikor azt hangoztatom, hogy ez az én promócióm.
2015. szept. 29. 16:35
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

ha te fizeted akkor igenis van beleszólásod,hogy milyen kaja legyen és ki legyen a vendéglistán!!

ha nem te fizeted is kéne beleszólásnak lenni szerintem,mivel elvileg miattad lesz ez a vacsora..persze ha más fizeti akkor nem illik olyanokkal elő állni hogy akkor homár legyen meg aranyreszelékes pezsgő. de abba hogy kit hívjanak meg szerintem fontos a véleményed...

azt a részét meg nem értem,hogy miért ők szerveznék az esküvődet?

2015. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!