Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, milyen állapotban ért...

Szülők, milyen állapotban ért haza 9-es gyereketek a gólyaavatóról?

Figyelt kérdés
Elsősorban az esti bulira gondolok, ha volt.

2015. okt. 3. 02:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2007ben volt ilyen gólyaavatóm, de nem volt alkohol. Utána se ittunk. Gyakorlatilag olyan volt mint bármelyik nap.
2015. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

nálunk a gólyaavató ( nálunk fecskeavatónak/kopaszavatónak hivják) csak egy délután volt, szivatós és kevésbé szivatós feladatokkal

és egyáltalán nem volt pia

miután megvolt az eredményhirdetés mindenki elindult haza (legalábbis normális esetben haza :D)

2015. okt. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányoméknál is olyan délutáni szívatós feladatos dolog volt,azt hiszem este 8-ra mentünk érte,mert másik városban van a suli.
2015. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Janka néni ***** válasza:
84%
Nálunk 3 napos gólyatábor volt. Pia nem volt, buli esténként igen. Ismerkedés a felsőbb évesekkel, sok tanárral is. Feldobva jött haza és rendben volt minden.
2015. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nálunk volt esti buli. Szórakozóhelyen, de teljesen zártkörű, több iskola tartotta együtt. A gyerek teljesen kiakadva jött haza, ugyanis minden gond nélkül vehettek piát a 14-15 éves tinik, az osztálytársai jó része élt is a lehetőséggel, néhányan síkrészegre itták magukat. Az volt a legnagyobb baja, hogy sokaknak szemmel láthatóan ez nem volt új helyzet, ő viszont inkább bevállalja, hogy kiközösítik, de nem hajlandó ilyen partikon részt venni többet. Az, hogy sokan cigiznek is, már csak hab volt a tortán.

Nem értem, hogy szolgálhatnak ki - zártkörű gólyaavató rendezvényen!!! - tiniket alkohollal. Otthon a szülők vajon mennyit látnak ebből? (Mindez egy jó hírű gimnázium diákjaival történt.)

2015. okt. 3. 10:27
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

enis elit gimibe jártam. a golya bulin kb 10ig tanárok voltak. utána meg elszabadult a pokol, sokan hanytak, vagy smaroltak a fel evfolyammal. cigi stb természetes volt

én se éreztem jól magam, többet nem is mentem az ilyen sulibulikra

és sokan ugyanúgy voltak mint én, vannak azért normális tinik is

20L

2015. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, én úgy tapasztalom, hogy a legtöbbünk szülei nem szólnak semmi különöset a piálásért, cigizésért. És nem csak most, nagykorúként, hanem kb. 14-15 éves korunk óta.
2015. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez normális. 14-15 évesen én is ezt csináltam, persze volt annyi eszem, hogy a szüleimet ne avassam be ezekbe a dolgokba. Mondjuk rájöttek maguktól is, de nem nagyon tudtak mit kezdeni a helyzettel. Ebben a korban a legtöbben vágynak kipróbálni az ilyen dolgokat.
2015. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért én örülök annak, hogy a gyerek így reagált, az oké, hogy a kamasz ki akarja próbálni a dolgokat, azt viszont nem tartom normális dolognak, hogy 14-15 éveseket simán kiszolgálnak piával, cigivel, hülyére isszák magukat és bagóznak, pláne egy kvázi iskolai rendezvényen. Aggályosnak tartom, ha egy szülő ezt szó nélkül el is nézi.

2015. okt. 3. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Jelentsd fel az iskolát. Jól meg ba.sznák őket ha kiderülne hogy tényleg történt ilyen dolog.
2015. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!