Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 1 évnyi kollégium után 19...

1 évnyi kollégium után 19 éves lány 7 hónapos terhesen jön haza, az apa ismeretlen. Hogy lehet a gyereket felnevelni? Örökbe adni nem hajlandó.

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 18:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%
Majd ő megoldja. Én kidobnám, mint macskat xarni. Annyi nem volt benne, hogy időben szóljon, akkor ne várja el, hogy bármivel is segitsem
2015. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%
Az biztos, hogy egy gyermek felneveléséhez a szereteten kívül az anyagiak is nagyon fontosak. Jó esetben a család tudja ilyenkor támogatni a lányt.
2015. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%
Az első biztos nem szülő, de én sem szóval hasonlóként vélekedem ez ügyben... :D
2015. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Idegentől erre tanácsot kérni?


Teljesen a családtól függ, miként reagálnak erre, és miként oldják meg.

2015. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
42%

Idiota. (marmint a lany)

Sok penz kell es nagy haz/lakas. Meg persze rengeteg ido amit a gyerekkel tolt aki neveli.

2015. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Tévedsz, szülő vagyok, sőt, lányom van. Szeretem, imádom, az életem adnám érte - de egy ilyen húzás akkora aljasság, ami számomra megbocsathatatlan. Lehet szólni, amikor pozitív a teszt, hogy anya, ez van és akkor segítek mindenben. Nem támogatom a semmire való gyermekvallalast és biztosan magamban az abortuszt favorizalnam, de megcsak meg sem emlitenem, mert az ő döntése kell hogy legyen egyedül. De így atverni? Megfozte, egye is meg
2015. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%

Nem dobnám ki a gyerekem, unokám.

De az biztos, hogy nem is tartanám el.

Szülje meg, de ahogy tud, menjen dolgozni.

Apa ismeretlen? Na ez gáz. Az én gyerekemmel ez nem fordulhatna elő. Eleve tudja, mi az a védekezés, de ha baleset történne véletlenül, akkor tudná, ki az apja.

Ha csak a szüleinek nem hajlandó elárulni az apát, de egyébként ismeri, akkor meg ne is számítson a szülei támogatására.

Egyébként nagyon-nagyon csalódott lennék!!!

2015. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
46%

Én azért elgondolkodnék, megkapta-e a kellő odafigyelést és felvilágosítást az a lány, aki fiatal felnőtt létére képes volt felcsináltatni magát. (Persze, gondolom a jó öreg "majd vigyázok" módszer, részegen, egy buli után, mert ugye egyetemistákra nem hat sem a tripper, sem a sperma.)

Mindegy, ami megtörtént, megtörtént. Az, hogy meg akarja tartani, érthető, elvégre az ő gyereke. Felnevelni pedig ugyanúgy lehet, mint bárki mást. Nyilván sokkal több teher lesz a lányon, mivel egyedül kell megcsinálnia azt, ami amúgy két ember feladata, de nem lehetetlen.

2015. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha 7 hónapig nem volt szüksége a szülei segítségére, akkor már nagyon nagy pofa kell ahhoz, hogy most tőlük várja.

Egyébként ilyen van??? Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ilyen megtörténik.

2015. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Utolsó! Elméletben igazad van, de ha egy gyerek otthon nem mondja (nem meri?) el, ha ilyen bajban van, akkor ott valamit a szülő rontott korábban el, de nagyon. Én legalábbis biztos magamban keresném először az okát. És segíteném, mert a gyerekem akkor is a gyerekem, ha hülyeséget csinált, pláne, ha bajban van.
2015. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!