Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti a gyereketeknek megengedite...

Ti a gyereketeknek megengeditek hogy egész éjjel "bulizni" legyen hétvégén? (18 év alatt)

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

engem elengednek

más kérdés h ha nem engednének is mennék xD

2015. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

én 17 évesen hajnali 2-3 óráig voltam elengedve. a gimi utolsó évében már nem mondtak időt, de 3 óra után nem nagyon jártam haza, és nem is minden hétvégén buliztam. volt egy barátnőm aki 14 évesen is akkor ment haza amikor akart.

20/L

2015. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nalunk a suli mellett volt a diszko. Mivel altalaban csutortokonkent volt ott buli ahova a mi korosztalyunk jart, volt osztalytarsam aki penteken onnan jott iskolaba.
2015. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hány éves pontosan?
2015. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Én annyi idősen énekeltem, jártunk fellépni, de szilveszter éjszakát, lagzit, és fellépés miatti késői hazatérést leszámítva (amikor egyébként kapuig kísértek, illetve hoztak kocsival) este 10-ig haza kellett érnem.
2015. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koráig nem ment buliba, illetve egyszer volt és 11-kor érte mentünk. 17 éves múlt, mikor elindultak a bulik, kb. két havonta van egy buli, akkor éjjel kettő a maximum, de ha küld sms-t hogy menjünk hamarabb, akkor megyünk. Mindig érte megyünk, soha nem engedem, hogy ennyire későn buszozzon, a taxinál meg olcsóbb ha mi fuvarozunk (néha más gyerekeket is akiknek a lakása útba esik :-) .
2015. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2015. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Oh, nekem még 18evesen sem engednek meg sok mindent. De szerencsére kolis vagyok, ezért olykor még erre is foghatok dolgokat, h bent maradás a hétvégén meg hasonlók. Szeretwm én a szüleimet, de ezzel kapcsolatban betegesen szigorúak.

Egy tipp a szülőknek, ne tiltsanak mindenet a gyerekeiknek, mert ezzel csakk azt érik el, h a gyerek hazudni fog...mert igyis-úgyis megoldja

2015. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem engedték, amíg gimis voltam, mert nagyon féltettek. De annyira nem is igényeltem.

Házibulikba járhattam, az bőven elég volt.

Idén már egyetemista vagyok, de őszintén szólva, még mindig nem vonz.

19L

2015. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14 éves koromtól engedtek, bár nálunk hajnali 3kor minden bezár, szóval legkésőbb 5-re, fél 6-ra (de általában 4-re) mindig sikerült hazavágódnom.
2015. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!