Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti a gyereketeknek megengedite...

Ti a gyereketeknek megengeditek hogy egész éjjel "bulizni" legyen hétvégén? (18 év alatt)

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, mindenhova mentem 16-17 évesen, éjszakai busz, éjszakai alkoholmámoros hazatérések de jó is volt. Ellenben ha nekem pl. lányom lenne, kiindulva az átélt tapasztalataimból kizárt, hogy engedném éjszakai buszozni 20-22 év alatt, inkább érte mennék még ha providenthez is kell majd mennem, akkor sem érdekel.
2015. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

16-17 évesen már elengedtek, kb évi 1-2 alkalommal. Ha bulizni mentem, akkor reggel jöttem, köztes megoldás nem volt, mivel egy messzebbi városban van csak normális szórakozóhely, így csak reggel az első vonattal tudtam hazajönni. De ez tényleg kb nyáron 1 alkalom, meg télen 1 alkalom volt. Összesen voltam így vagy 3-4-szer, szóval nem vittem túlzásba. Ennyit engedtek, meg többre igazából nem is vágytam.

21/L

2015. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem anno elengedtek.10-04:00ig voltam általában,2kmre tölünk elsétáltunk v buszoztunk!De úgyszínt más falukba városokba is engedtek
2015. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!