Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Örülnétek ha a lányotok egy...

Örülnétek ha a lányotok egy olyan fiút vinne haza aki a BME-n tanul?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Ennek így önmagában nem örülnék.

Ettől még lehet bunkó a lányommal.

2015. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen hidegen hagy. Ha esetleg olyan szakos lenne, ami nem hétköznapi, már más a helyzet. Persze ott is fenntartom a kettős döntés jogát.
2015. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Istenem.....ilyen kérdés....


Nem mindegy hogy hol tanul?

Emberséget nem az iskolába tanulnak!

2015. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Anyám behugyozna az örömtől,hogy végre egy diplomás vejkójelölt,ha már a lánya csak egy mezei fősulira jár.
2015. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Azért a BME önmagában elég nagy, sok és sokféle ember jár oda. Nagy számok törvénye szerint ott is vannak bunkók, butuskák, parasztok, nagyképűek stb.
2015. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
nem, mert a kérdésedből süt milyen hatalmas arcod van, csak mert ott tanulsz. De ez nem jelenti azt hogy el is végzed. A BME színvonala jelentősen leromlott az utóbbi években, így nem kéne verned magad.
2015. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Alapesetben nem érdekel, hogy hol tanul/tanul-e, ettől sem jobban/sem kevésbé nem fogok neki örülni. Viszont ha így állítanál be hozzánk "Há örüljetek, mert én a BME-re járok, én vagyok valaki, ilyen pasija még nem volt a lányotoknak", az biztos, hogy az orroddal éreznéd az ajtót, ahogy rádcsapom.
2015. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Anyám már bárminek örülne, csak legyen benne perspekíva. 😃 (Szegény anyám...)
2015. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Ezt az értelmes kérdést sikerült feltenni?
2015. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Én olyat "vittem haza", és igen, örült neki anyám, mivel errefelé az is csoda ha valakinek van érettségije. Nekem sincs... De gondolom azért az is számított hogy a srác nagyon rendes, udvarias, jólnevelt, stb.
2015. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!