Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mi az amit és amennyit...

Szülők, mi az amit és amennyit megengednétek egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Pl ha van barátja vele mennyit találkozhat hétköznapokon és hétvégente, esetleg ottalvás vagy meddig és mennyit engednétek el barátnőivel és másokkal? Persze úgy, hogy jótanuló.
2015. okt. 4. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ebben a korban már nincs mit sokat vigyázni, ugyis megdugják. Programot viszont lehet csinálni, hogy ne menjen a tanulás rovására. Például hétvégén lehet ott"aludni", de hétköznap nem.
2015. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Találkozhattak minden nap,fel is jöhet a srác nincs semmi gond ebből.Elmehet buliba,tudjam kikkel van hol.Megbeszéltük meddig marad.Ha azt mondta hajnali 2 akkor annyi,csak annyi kikötésem volt egyedül nem jöhet soha haza.Ha nincs kisérő haza szól és az apja megy érte.Ez igy is volt.Viszont itt nem aludhat a srác.Lesz még bizonyára más párja is,de itt aludni senki nem fog.
2015. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha megbízható, akkor az ottalváson kívül mindent. Azt sem a dugás miatt, hanem hogy ne zavarja más családját.
2015. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Amíg nem megy a lecke rovására bármennyit lehet haverokkal DE, sötétedés után egy órával érjen haza, azt is a biztonsága miatt, ha megy valahova lehetőleg ne egyedül, ottalvás csak hétvégén/szünetben.
2015. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
67%
Az én lányom is 17 éves, én mindent megengedek neki, az se zavar, ha hajnali 4kor ér haza, mert látom, hogy jól érzi magát. A fiúkról meg elbeszélgettem vele és megmondtam neki 15 évesen, hogy ha kell óvszer, akkor csak szóljon és veszek. Szerintem sok szülő azt a hibát követi el, hogy túl rövid pórázon tartja a gyerekét
2017. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!