Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek ezt a lassan 13...

Megengednétek ezt a lassan 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Megengednétek hogy ne mondja fel a házik többségét a kitünö tanuló 12lassan 13 éves lányotok?
2015. aug. 1. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Lassan le kéne már szoktatni róla...
2015. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ugye ez nem komoly kérdés?
2015. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen komoly kérdés.És higgyétek el nem önszántamból mondok fel mindent
2015. aug. 1. 14:18
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Elsős koromban már nem mondtam fel a leckét, kitűnő tanuló voltam végig. Nem tudom, a szüleid miért nem hiszik el, hogy rendesen tanulsz ellenőrzés nélkül is.
2015. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Apám ugy van vele h ha akarom felmondom ha nem és elrontom utána se csinál ügyet belőle.anyám meg már szid az 5ös alánál h lehetne jobb a négyesért kiabál...
2015. aug. 1. 14:24
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Amíg jók a jegyeid, fölösleges. Ha romlik, csak abból a tárgyból. Én így csinálnám...
2015. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ilyen maximalista szülők, tönkreteszik a gyerekük életét. Ez két okból lehetséges: vagy ő is sokra vitte (top manager, ügyvéd) és azt akarja, hogy te se add alább, vagy a saját meg nem valósult álmait akarja a gyerekben valóra váltani. Apukád, osztályfőnököd, barátnőid szülei lehetnének a szövetségeseid az ez ellen folytatott harcban.
2015. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Apum engedékeny,anyu minten hülyeséget feltételez pl tanítás után csavargok pedig csak minden nap szakköröm van csütörtökön meg mamáéknál vagyok mer nincs kapukulcsom akkor nem is mond semmit és aztán különóra.kivéve vasárnap
2015. aug. 1. 14:35
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Nehez lehet Neked. De probalj meg elonyt kovacsolni belole. Gondolj arra, hogy legalabb tuti jo suliba mesz majd tovabbtanulni :)

Amugy ezt a felmondos dolgot velem sosem csinaltak (lehet, mert 2 tesom van, nem lett volna annyi idejuk). Szal, nem tudom, mennyire erzed kellemetlennek. Az biztos, hogy legalabb jol megtanulod a lecket!

2015. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Próbálkozz kompromisszumal kezdeni, apró lépésenként.

Ami becsúszik egy 4-es azt mond fel, amiből meg nem azt ne. Aztán utána ha nem csúsznak be négyesek, kérd, h azt se kelljen felmondani.

Aztán magyarázd be valahogy anyukádnak h egy távoli suli mennyire jó lenne, mennyire elit stb... aztán irány egy koli és tanulhatsz úgy ahogy akarsz, nevelőtanár biztosan nem fogja kikérdezni.

2015. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!