Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja lehet anyának azzal,...

Mi baja lehet anyának azzal, hogy vega akarok lenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd teljesen vega lenni, egyelőre ott tartok, hogy csak heti 1-2 nap eszek húst.

Anyám viszont meg van bolondulva ettől, folyamatosan szid, hogy nem vagyok normális. Meglepődtem, mert ő se olyan megrögzött ""húszabáló"", ő is szívesen eszik sok zöldséget, hús nélküli kajákat.

Azt ne írjátok, hogy kérdezzem meg tőle, mert ő arra csak annyit válaszol, hogy "elég szégyen, hogy magadtól nem tudod!"

Mégis miért ekkora bűn? Szülők, ti is kiakadnátok? Miért?

21/L (tehát még csak nem is tini vagyok, ezért se értem)


2015. okt. 4. 13:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Rohadt drága. És mert egyetlen ilyen ismerősünk van, akinek van egyszerre max 5 disznója, szóval elég véges a készlet.

Téged nem zavarna, ha valaki MINDEN NAP legalább 5-ször a fejedhez vágná, hogy nem vagy normális? o.O

2015. okt. 5. 17:02
 12/12 anonim ***** válasza:
A péksüti nem a vegetáriánus, hanem a lassú öngyilkos étkezési módhoz tartozik.
2015. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!