Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lehetőségetek lenne kifizet...

Ha lehetőségetek lenne kifizetnétek a szüleiteknek azt a pénzt amennyibe került az hogy felneveltek titeket?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 24 éves. Ha 18 éves korig nézem akkor évente 1 milliót számolok hozzávetőlegesen. Ez 18 millió. Kaptam 4.5 milliót. Kb. 22,5 millió a végösszeg.
2015. okt. 4. 22:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha tehetném akkor segíteném őket, azzal ami épp kell nekik, új telefon, lakás felújítás, új bicikli, új ruha, kirándulás, kikapcsolódás...vagy utalnék valamennyi pénzt ha tudom hogy rá vannak szorulva.
2015. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ebben a formában nem. Ők vállaltak be, senki nem kötelezte őket erre. Ellenben ha nyernék a lottón, adnék nekik pénzt. A nyeremény összegétől függően. Mondjuk ha 300 milliót nyernék, biztos adnék nekik 30 millát. Csak úgy. Költsék amire akarják. Hitelük nincs, van kocsijuk, családi házuk. Nem bánom mit kezdenek a pénzzel.
2015. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem fizetném vissza. Ha lenne pénzem, akkor a saját gyerekeimre költeném, és nem felnőtt emberekre. Pofátlan vagyok? Nem érdekel. Normális szülő az ilyen gesztust sértésnek venné, én is. Egy gyerek nem befektetés, hanem az utódom.
2015. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!