Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig veszekszik velem...

Mindig veszekszik velem ilyenkor. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Anyám sokszor generálja a problémákat, és mindenen kiakad. Rend és tisztaság van otthon, hajlamos abba is belekötni, hogy miért van egy pohár víz az asztalon. Ez komoly. Tegnap az volt a baja, hogy a konyhai asztalon hagytam a vizemet. Utána néztem a dolgoknak, és magamban is kerestem a szálkát. Kerülöm a konfliktusokat, és sokszor kimerítő a hibakeresése. Észrevettem, hogy amikor kielégítetlen, akkor ilyen. Nem egyszer hallottam, hogy rámászik a jelenlegi párjára, és szinte könyörög neki hogy feküdjenek le. Aztán ha nincs szex, akkor rajtam vezeti le a feszültséget.

Most komolyan én mit tehetek arról, ha nem szexel? Egyetlen megoldás a költözés? Mert hiába ülök le vele órakat beszélgetni, nekem nincs erre energiám, amiket csinál, és legközelebb kezdődik elölről az egész. Előre köszönöm a válaszokat!


2015. okt. 5. 10:25
 1/6 Buzz Lightyear8 válasza:
10%

Beszélned kéne vele erről, egy jó pillanatában!

Lehet nem is tudja magáról, h milyen kibírhatatlanul szokott viselkedni veled... 😉

2015. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
amikor hisztizik veled, higgadtan közlöd veled, hogy" anya ezt már sokszor átrágtuk, ha nincs partnered az éjszakára arról nem tehetek, old meg felnőtt módjára, mert amin most veszekszel az nevetséges. Szeretlek,de most piti dolog miatt kötsz belém." aztán ott hagyod, hogy lehiggadjon.
2015. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

Ha nem vágsz vissza neki, mindig csak higgadtan kezeled, akkor egyre jobban fogja benned keresni a hibát. Nem tudom, fiú vagy vagy lány, ha lány, akkor érthető a dolog...

Húzd fel magad nyugodtan, ha nem állsz ki magadért, anyukád elnyom. Valószínű, nem Te lehetsz neki a kedvenc gyereke. :(

2015. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A megoldás az, hogy nem hagysz semmit az asztalon, pláne, ha előzetesen anyád pakolt el utánad is. Amúgy meg ő is elviselte a te kamaszkori hisztijeidet a pattanásaid, az aktuális szerelmeid és egyéb egetrengető problémáid miatt, most viseld el te az ő gondjait, ha még mindig ott laksz, és a leírtak alapján zavarod a privát szféráját.
2015. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

"Észrevettem, hogy amikor kielégítetlen, akkor ilyen. Nem egyszer hallottam, hogy rámászik a jelenlegi párjára, és szinte könyörög neki hogy feküdjenek le. Aztán ha nincs szex, akkor rajtam vezeti le a feszültséget."


Ez de szar duma. Talán inkább te vagy kielégítetlen, ha ilyeneken jár az eszed.

2015. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van aki allergiás a rendetlenségre, ez van. Én is kiakadok, ha valaki előhagyja a dolgait, az én szememet is szúrja 1-2 asztalon felejtett pohár. Mindenkinek van valami érzékeny pontja, amivel ki lehet kergetni a világból. Két dolgot tehetsz, vagy jobban figyelsz arra, hogy rendet tarts magad körül, vagy nem, de akkor elviseled a kirohanásait. Bármennyire is nehéz beismerni, ebben a dologban neki van igaza. Az már más kérdés, hogy mennyire reagálja túl. Az ő normái a helyesek, és még ha nem is így lenne, akkor is neked kéne alkalmazkodnod, amég vele laksz.
2015. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!