Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erre ilyenkor mit kellene...

Erre ilyenkor mit kellene válaszolni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, egy évvel idősebb nálam, és a szüleim elfogadták a kapcsolatot, megengedik, hogy találkozzunk, csak tudják, hogy hol vagyunk stb., tehát jól kezelik a helyzetet. A mai nap apukám kérdezgetett a fiúról ( két hónapja vagyunk együtt, a szüleim csak látásból ismerik), és aztán felhozta azt a kérdést, hogy mivel idősebb nem akar e már csókolóznk. Igen, azt tudni kell, hogy már csókolóztunk, de ezt nem említettem a szüleimnek. Na igen, és mondtam, hogy de biztos. És ekkor kérdezte, hogy volt e már csók vagy félek, vagy nem akarok még. Erre most az igazat kellene mondanom? Félek, hogy akkor is elkezdenének kérdezősködni.

A válaszokat előre is köszönöm! 13/L

U.I. : az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy fiatal vagyok a pasizáshoz stb. Köszi :)


2015. szept. 17. 19:18
 1/9 anonim válasza:
61%

Nyugi!


Pontosan tudják,hogy rád fog mászni,sőt már lehet,hogy meg is tette. Ezért legyél őszinte és mond az igazat!

2015. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

13/L

U.I. : az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy fiatal vagyok a pasizáshoz stb. Köszi :)


Nem mondjuk ezt mert latom tudod magadtol is😊


Szerencséd hogy nem az én lányom vagy!😊

2015. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Te ismered a szüleidet.:)

Én 13 évesen biztos, hogy azt mondtam volna, hogy nem csókolózunk még, eszünkben sincs. :D

2015. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak tesztelt, sejti ő azt hogy az már volt vagy lesz úgyis.

Engem nem kérdeztek ilyenről, apa nem merte mert gondolta mit csinálunk. Vagyis olyat nem csináltam 21 éves koromig. Az első csókom is 17 évesen volt. De sokkot kap ha gyerekem lesz, akkor is ha akkor már leszek 27 :D

2015. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, és lehetőleg ne mondj a szüleidnek olyat, hogy "az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy fiatal vagyok a pasizáshoz", mert ha ilyen flegma vagy, akkor rövid időn belül el fognak tiltani a pasiktól, és teljesen jogosan. 13 éves vagy, nem 18. Legyél kicsit tisztelettudóbb.
2015. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
"U.I. : az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy fiatal vagyok a pasizáshoz stb. Köszi :)" Lassan már azt fogjuk tapasztalni, hogy az épen beszélő kisgyerekek is ilyeneket fognak mondani, kész vicc már amit manapság a gyerekek gondolnak magukról :) Különben,hogy a kérdésre is megpróbáljak válaszolni, jobb, ha elmondod őszintén a dolgokat, mert szerintem sejti, ha nem egyenesen tudja a faterod, hogy volt már csók. Ő is volt fiatal,tudja,hogy megy ez. Arra vigyáz, ha nem tetszését nyilvánítja ki ezzel kapcsolatban,akkor nehogy benyögd neki is, hogy kíméljen attól,hogy fiatal vagy a pasizáshoz, mert mire pislogsz egyet, már hopp el is vagy tiltva.
2015. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem flegmaságból írtam, csak tudom, hogy vannak olyanok, akik máshogy gondolják ezeket és meg is írják, csak én azzal nem tudok mit kezdeni :)

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 17. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te is elvárod a szüleidtől, hogy őszinték legyenek veled. Akkor legyél olyan szíves, és te is legyél az. Ez alap egy jó gyerek-szülő kapcsolatnál. És igen, jól gondolod, hogy fiatal vagy még a pasizáshoz.
2015. szept. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg őszintén. Úgy is sejt, csak szerintem inkább arra kíváncsi, hogy mennyire nyílsz meg nekik, mennyire vagy őszinte. De ezen a teszten megbuktál. Amikor beleegyeztek abba hogy barátod legyen, a következményeket is felvállalták vélhetően. Ha nagylány vagy a pasizáshoz, vállald is a felelősséget.
2015. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!