Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, mi ilyenkor a...

Vivien1993 kérdése:

Mit tegyek, mi ilyenkor a megfelelő viselkedés, miért szeretik jobban?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,van egy 10 évvel idősebb nővérem.

Főiskolára járok ,amit jelenleg a szüleim fizetek,(tisztelem őket ezért),viszont én keresem meg a saját zsebpénzemet,ha valamire szükségem van,ezzel semmi bajom nincs,hisz ideje a saját lábamra állnom. Anyum mai napig mindig úgy állítja be,hogy én csak egy háládatlan gyerek vagyok,és csak a pénze kell nekem. Nővéremnek is segítettek anyagilag,viszont én vagyok a fekete bárány,aki állítólag ki akarja túrni a saját nővérét. Nővéremhez mindig oda megy anyum beszélni nevetgélni,velem meg úgy bánik,mintha ha valamit nagyon elszúrtam volna,persze ha a barátom mellettem van,akkor nagyon kedves a telefonba,egyébként meg ha otthon vagyok totál levegőnek néz.Nagyon magamba vagyok fordulva,mert nem értem,hogy hol rontottam el.



2015. szept. 14. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell megszakítani a kapcsolatot, megérteni, hogy a viselkedésük nem téged minősít, és hiába vérrokonok, ha nem viselkednek családodként. Esetleg visszavágni, ha nekik kell segítség tőled.
2015. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

22 évesen nem kéne otthon élni és nem zsebénzt kéne keresni

és talán már nem kéne féltékenykedi a tesora mint egy nyeretlen 2 éves

2015. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Miért is ne élhetnék otthon 22 évesen ,mikor nővérem 32 évig lakott otthon?Tisztába vagyok vele,hogy nagyon sok korombeli fiatalnak rengeteg baja van azzal,hogy nem áll mellette a szülő,Főiskolára jár,mellette dolgozik és még a kollégiumot is fizeti.Hozzá teszem tisztelem és nem lenézem ezeket a fiatalokat. Akkor ez hogy van,hogy az egyik élhet 32 évesen otthon ,a másik 22 évesen nem?
2015. szept. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!