Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a gyereknek, hogy felhozza a lakásba az aktuális partnerét?

Figyelt kérdés
Azért nem írtam, hogy barátját/barátnőjét, mert a komolytalan kapcsolatokra is gondolok. Akár 1 alkalmasra is. Nekünk még nem aktuális, de a párommal nem vagyunk 1 véleményen. Én úgy vagyok vele, hogy a lányunknak, és a fiúnknak is biztonságosabb itthon. na meg azt sem szeretném, hogy a bokorban csinálják. A párom meg úgy van vele, hogy a fiúnak rendben van, csináljon, amit akar, a lányhoz viszont ha valakit meglát, kitekeri a nyakát.
2015. okt. 7. 13:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
7%

En is ugy vagyok vele mint a parod :)

Fiunal oke, persze vedekezzen mindenkepp, de lanybol nem szeretnek qrvat nevelni.

2015. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
37%

2 kicsi lányunk van. A férjem is azon a véleményen van mint a párod. De amugy én sem engedném meg, h 15-16 évesen felhozzon valakit vagy itt is aludjon.(habár nekem megengedték az elso barátomnak, akivel 3 évig voltunk egyutt). De az ossze-vissza kufircolást tuti nem támogatnám.


28N

2015. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
41%

Úgyan nem vagyok szülő még,de én eddig 2 srácot hoztam haza, exemet akivel 1,5 évig voltam együtt...illetve a jelenlegi páromat akivel már 35 éve vagyunk együtt!

Viszont nekem is volt alkalmi , egy éjszakás kalandom úgy viszont,egyszer sem hoztam haza pasit..hisz nem átjáróház a lakásunk!

Viszont van egy csaj ismerösőm,1 évvel idősebb nálam ő minden alkalmi paliját hazaviszi...komolyan olyan mintha bordélyház lenne a házuk..miatta


26/N

2015. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
53%
Komoly kapcsolatot Igen, alkalmit nem. Mondjuk remélem sikerült úgy nevelni a gyerekemet, hogy hagyja magát léptem nyomon megdonteni így csak komoly kapcsolatai lesznek, egy alkalmas nem.
2015. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
98%
A párod lehetne következetesebb. Ha valami szabad az egyiknek, akkor szabadjon a másiknak is. Elhiszem, hogy a lányt egy kicsit jobban félti, de talán épp ezért kellene neki is megengedni ugyanazt, mint a fiúnak.
2015. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%

Ez a tipikus lányos apukás viselkedés. :)


Egyébként én úgy tervezem, hogy barát, barátnő jöhet, aki már bizonyos szinten komoly partnernek számít, tehát minimum járnak. Ha csak alkalmi kapcsolat, azt nem szívesen engedném be a házamba, bár az is tény, hogy nekem sem jutott volna eszembe soha hazavinni egy egyéjszakást vagy "csak szex és más semmi" partnert. Az ilyet meg lehet oldani máshogy, nem kell a szülők asszisztálása.


Azt meg csak zárójelben említem meg, hogy akinek ilyen lazább kapcsolata van, az valószínűleg már nem gyerek vagy tini, legalábbis én szeretném úgy nevelni a gyerekeimet, hogy ez a korszak ne jöjjön túl korán.

2015. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

" a fiúnak rendben van,

csináljon, amit akar, a lányhoz viszont ha valakit

meglát, kitekeri a nyakát."

ez egy remek hozzáàllàs, roppant igazságos. szerintem ugyanazok legyenek a szabályok a két gyereknél. szerintem 1-2honapos kapcsolatot már felhozhatjàk, de az egy éjszakás alkalmi dolgokat ne.de igazából a ti lakásotok, ti gyerekeitek, közösen beszéljétek meg. de a férjed hozzáàllása nagyon taszító

2015. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Kapcsolatuk még egyiknek sincs, ahhoz még kicsik, szóval a kérdés eléggé távoli, elméleti. Amit nem értek a férjemben, hogy ha a fiunknak szabad lenne egy alkalmas partnert felhozni, és itt szándékosan nem komoly kapcsolatot írok, akkor a lányunknak miért nem? természetesen én sem laza erkölcsű lányt próbálok nevelni belőle, de lássuk be, ritka az olyan ember, aki elsőre megtalálja az igazit. Én csak azt szeretném, ha biztonságban tudhatnám, és nem mindenféle koszos, avagy nyilvános helyen csinálná. Mert az biztos, hogy előbb-utóbb elkezdi élni a szexuális életét.
2015. okt. 7. 13:44
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem örülnék neki ha a lányom minden éjjel más pasival "aludna", de ha már így, akkor inkább otthon, mint a kapualjban, vagy a benzinkút wc-ben vagy mit tudom én hol.
2015. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
38%

Én úgy vagyok vele, mint Te, hogy inkább otthon, mint egy bokorban, vagy ki tudja hol. Legalább tudom, hogy jó helyen vannak.

Ettől függetlenül nem szeretném, hogy átjáró ház legyen nálunk.

Tiniként nekem sose volt komolytalan, egy éjszakás, egy alkalmas kapcsolatom. Nem is tartom normálisnak. AMi komolytalan volt, ott szóba se jött a szexualitás. Idősebb korban meg már annyira nem féltettek.

Az biztos, hogy a lányunkat én is jobban fogom félteni.

2015. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!