Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim olyan...

Mit tegyek ha a szüleim olyan dolgokat fognak rám, amit megsem tettem?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolgok, de pl. ma is egész nap itthon sem voltam csak ők és én rontottam el az ajtó zárat, olyan dolgokat állítanak amit meg sem kérdeztek tőlem de ők folyamatosan mondják, hogy márpedig megkérdezték. Már kicsit rosszul esik, mintha élveznék, hogy piszkálhatnak/kötekedhetnek velem és sehogy se jövök ki jól semmiből, mindig hibás vagyok a végén.
2015. okt. 8. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Énis így vagyok. Sajnos és nem tudom mit csináljak..
2015. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. 6 éve vagyok kolis de apám múlt héten is rám fogta hogy elromlott valami (1 hónapja nem voltam otthon, biztosan hazateleportáltam éjjel elrontani).

Egyszerűen mondd meg, hogy nem te voltál, hiszen otthon sem tartózkodtál, vagy esetleg ironikusan: "valóban, hazaugrottam napközben, elrontottam, aztán gyorsan visszaszaladtam a suliba/munkába".

Ha többször mondják, hagyd figyelmen kívül.

2015. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!