Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amerikába költözöm és ezt...

Amerikába költözöm és ezt anya képtelen elfogadni. Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Azt hiszi, hogy soha többet nem fog látni és hogy ezzel teljesen elveszít majd. Hibáztatja a nagyit, mert általa ismertem meg a páromat, apát is okolja, mert hogy szerinte ő túl engedékeny volt velem és ezért volt képtelenség 14 éves korom óta féken tartani és most ott vagyunk, hogy a világ végére akarok költözni.

2015. okt. 9. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Webkamozzatok anyuddal heti 2-3X mondjuk
2015. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

A batyam 20 evvel ezelott, en 10 evvel ezelott jottunk az USAba, gondolhatod, szegeny anyukam, mindket gyereket "elveszitette".

Tudja hogy itt sokkal jobb eletunk van, jartak mar tobbszor latogatoba, latja, hogy milyen boldogok vagyunk, de nehez neki.


En este kesoig ebren maradok, o reggel koran kell es heti 3x 4x skypolunk. A batyammal kevesebbszer, raadasul naluk van 3 gyerek, ugyhogy az unokak is vilag masik vegen vannak. Amint tudok hazamegyek, de ez azt jelenti, hogy kb. evente, 2evente egyszer. Ok is kb. ilyen suruseggel jonnek 2-3 honapokra.


En nem tudtam a papairokat elintezni ugyhogy a kijovetelem utan csak 5 ev mulva tudtam eloszor hazamenni. Az nagyon durva volt.

Azota mar "surubben" jarok, meg mostmar jonnek ok is, es a skype nagyon sokat segit, hogy lathat, dumalhatunk, fecseghetunk lenyegtelen dolgokrol, nem ugy mint reges regen, amikor meg internet is alig volt es telefonalni marha draga volt es vagy levelet irtal (kezzel!;) vagy telefonban par percet csak ami fontos.


Most az interneten orakat eldumalhatunk a semmirol. Ugy latom ez segit neki, hogy a hianyunkat jobban elviselje.


Sem o, sem apu nem tartott vissza. Sot, tamogattak mindkettonket, mert tudtak, hogy csak jobb lesz nekunk, es mondtak, ha nem jon ossze, nem sikerul, haza mindig mehetunk, ok varni fognak. Szerencsere sikerult, ennek nagyon orulnek ok is.

2015. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég furcsa az utolsó mondatod, hogy nem akarsz tartósan a HAZÁDBAN (ezt én írtam így) éln!!!
2015. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13-as, miert furcsa? En is igy vagyok, es meg rengeteg ember! En emmennek vissza Magayrorszagra, hiszen nem hiaba jottem el. Ebben nincs semmi szokartlan, meg jo, hogy megtehetjuk, hogy elmegyunk ha nem tetszik valahol.
2015. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
miért is akarna bárki elmenni abból az országból, ahol a kormány nem törődik azzal, hogy miből élsz meg? milyen furcsa....
2015. okt. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja tok furcsa hogy egy kormanyt hibaztatsz mert te bena vagy xD
2015. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó kinézne ez az ország, ha mindenki elmenne belőle, akinek szerényebben kell élnie!! és rohanna a világot kizsákmányoló gazdag országok felé!
2015. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!