Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom azóta vonzódom a saját nememhez is. Anya nem homofób, meg semmi ilyen, de egyszeruen nincs bátorságom bevallani. A legjobb barátnömmel vagyok most együtt, az egész családom nagyon szereti őt, szinte már ő is családtag. Már hónapok óta együtt vagyunk...és mivel évek óta legjobb barátnők voltunk/vagyunk, nagyon szoros a kapcsolatunk. Néhány barátunknak már elmondtunk es ök jolfogadták de a családjaink reakciojától nagyon félünk. Hogy lehetne elmondtani nekik? Felunk hogy lebukunk vagy ilyesmi, ugyhogy inkább tőlünk tudják meg, minthogy ránknyissanak vagy ilyesmi.


16/L



2015. okt. 18. 13:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem a számítógépen lévő képek árulták el neki!
2015. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen problémám (nem is volt sose), de szerintem egy ilyen esetben ha el akarod mondani, akkor mondd ki bátran. Nem hiszem, hogy hasonlatoktól, célozgatásoktól jobb lenne, ezt sajnos egy az egyben kell elmondani...

Előre is sok sikert, csak bátran!

2015. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges azt mondani, hogy *biszex vagy, inkább csak azt lenne jó tisztázni, hogy milyen kapcsolatban vagytok a barátnőddel. Ha sokat vagytok együtt, akkor talán nem is lesz olyan nagy a meglepetés. Esetleg az ő családjával lehetnek gondok, arra azért figyeljetek. Mármint érdemes előbb náluk is kipuhatolni a dolgokat, és ha nagyon elzárkóznak, akkor előttük inkább hallgatni.


*A biszexualitást sokan félreértelmezik, és azt hiszik, mindig mindenkivel kavarnál.

2015. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az ő szülei nagyon nem bírják a melegeket... es nem tudnak elfogadni hogy a lanyuk "felig" de az..

Az én családommal kisebb gond van. Elöttük ugyanugy ölelgetem megpuszilom(az arcán) meg összebujva fetrengunk az ágyamban..es nem szolnak semmit, annyit mondd néha anya hogy örül hogy ilyen jo barátnök vagyunk..de néha olyan érzésem van hogy sejti hogy tobb van koztunk mint barátság..

2015. okt. 18. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az egy tökjó alap, ha a te családod nem homofób. Megértem hogy nagy döntés ezt elmondani, de egyik este ülj le velük és mondd el, hogy biztos észrevették már hogy a "Kati" sokat itt van és milyen közeli barátod, és hát mivel a szüleid, szeretnék ha tudnák, hogy ő nem egyszerűen egy legjobb barátnő hanem több ennél.... És tedd hozzá azt is, hogy neked nagyon sok erőt ad hogy ilyen elfogadóak, mert a másik családban pl nagyon nem ez a helyzet és olyan jó hogy nem kell titkolóznod előttük...

ezek a szavak tuti meglágyítják őket, nem tudnám nem elfogadni az ilyen híreket ha így mondaná el a gyerekem

2015. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád nem teljesen hülye, akkor már rájött.
2015. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!