Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Leszbikus lettem, és nem tudom, hogy mondjam el nekik. Szerintetek mi lenne a legjobb?
2015. júl. 12. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy? Mert ha 18 alatti, akkor még nagyobb eséllyel változhat a szexuális orientációd, és elég kínos lenne, egy második (hetero/bi) comimg out. If you know what i mean...
2015. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, de csak a nőket szeretem.
2015. júl. 12. 08:17
 3/12 anonim ***** válasza:
1%
ne mond el ez csak átmeneti állapot meggyógyulsz majd, jön egy jó pasi éd a kardjával keresztül döf téged és megváltozol
2015. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok, mert mindig is csak a nők érdekeltek.
2015. júl. 12. 08:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat nezd te ismered a szuleidet, hogy milyenek, hogy reagalnanak, milyen a viszonyotok, stb. Szerintem ezek alapjan merlegelj
2015. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dr Lecternek igaza van. Mi itt a Gyakorin nem tudjuk, hogy reagálnának a szüleid, ezért nem tudunk pobtos tanácsot adni. Lehetnek ők a legbigottabb homofóbok vagy a legjófejebb támogatók.

Szerintem próbáld meg kipuhatolni, hogy vélekedhetnek a melegkérdésről. Tegnap volt a Pride, simán rákérdezhetsz.


Egyébként valmikor csak akkor érsemes szülőknek coming outolni, ha különélsz tőlük, mert volt már olyan eset, hogy valaki kitagadta és elküldte hazulról a gyerekét (Persze, ha nem homofóbok, nem kell ilyentől félned.)


Sok sikert!


*Thomasina*

2015. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most mondtam el másfél hete kb anyumnak mert ideges lettem mert beszolt,és egész jol fogadta de szerintem nem tudatosult benne h a lányokat szeretem de azt mondta h nem változtat semmin,én féltem elmondani de jó h tul vagyok rajta :) 18/L
2015. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mindenféleképpen el kell mondanod ellőbb-utóbb, mivel ez benned van, ez te vagy, és nem hinném, h változni fog, mindenkinek nehéz elfogadni, de ha te már elfogadtad és jól érzed így magad, akkor a szüleidnek is el kell fogadniuk, és, ha zt látják, h te így vagy boldog, így érzed jól magad, akkor el is fogják fogadni! :)
2015. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le velük és szépen lassan vezesd rá őket erre a témára.

Ezt nem lehet szépen vagy kíméletesen elmondani de előbb utóbb úgy is rájönnek és jobb ha ezt te mondod elnekik!


Sok sikert baba:)


23N

2015. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam a szüleimnek hogy a lányok felé is érdeklödöm ezt 15 évesen azota szerintem elfelejették szoval megint elmondom nekik.
2015. júl. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!